Akcesoria do kominków a praca dla studenta

Akcesoria do kominków a praca dla studenta

Jestem Alan. Niedawno ukończyłem studia i zacząłem rozglądać się za pracą. Skończyłem zarządzanie, dlatego chciałbym kierować działem handlowym. W naszym mieście jest firma, która sprzedaje piece kozy oraz różne biokominki i oferują sprzedaż telefoniczną.

Akcesoria do kominków to część asortymentu sklepu

akcesoria do kominkówMógłbym pracować tam jako koordynator, ponieważ doskonale nadaję się na to stanowisko. Sprawdziłem w internecie to przedsiębiorstwo. Sprzedają również atrakcyjne akcesoria do kominków oraz różnego rodzaju kratki kominkowe i mają sprzedaż na dość wysokim poziomie. Jeśli chodzi o biokominki to doskonale się na nich znam. Znam także piece kozy, dlatego wiem, że doskonale sprawdzę się na stanowisku koordynatora. Od razu wysłałem swój list motywacyjny oraz życiorys do tego przedsiębiorstwa. Co prawda nie szukali pracownika, ale warto samodzielnie wysyłać oferty. Tym razem również się nie myliłem, ponieważ zadzwonił do mnie dyrektor handlowy i zaprosił mnie na rozmowę w sprawie pracy. Zapytał, czy sprzedawałem piece kozy kiedyś bądź biokominki. Zaznaczyłem, że w sprzedaży nie mam doświadczenia, jednak doskonale wiem jak zbudowane są piece kozy oraz oczywiście biokominki oraz doskonale potrafię zarządzać zespołem ludzi. Zaoferowałem, że jak mnie zatrudnią, to zagwarantuję im wzrost sprzedaży o dwanaście procent. Zbadałem rynek i wiem jakie jest zapotrzebowanie na akcesoria do kominków czy też kratki kominkowe i wiem w jakie obszary należy uderzyć. Obmyśliłem także plan sprzedaży na piece kozy oraz uściśliłem ofertę na biokominki. Dyrektor był dość zachwycony moją kreatywnością i zgodził się zatrudnić mnie na okres próbny.

Będę zarządzał dwudziestoosobową grupą sprzedażową. Na pewno świetnie sobie poradzę, ponieważ jestem do tego stworzony. Już nie mogę się doczekać pierwszego dnia pracy.

Komentarze są wyłączone