Audycja radiowa o agencji PR

Audycja radiowa o agencji PR

Wracam z pracy. Słucham sobie radia. Właśnie skończyła się muzyka i zaczęła się audycja na temat przygotowywania rożnych akcji. Pracuje w dużej firmie w marketingu i sama często biorę udział w różnych kampaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Agencja RP to ciekawe miejsce

agencja PRPrzygotowujemy różne propozycje dla naszych pracowników. Warszawa to duże miasto i jest duża konkurencja.
Musimy zapewniać naszym pracownikom dobre warunki nie tylko finansowe ale także dodatkowe bonusy żeby byli zadowoleni z zatrudnienia w naszej firmie. Moja firma zajmuje się telemarketingiem.
To jest bardzo rozwijająca się dziedzina w dzisiejszych czasach, wiemy jak ciężko o dobrego specjalistę. Audycja radiowa dotyczyła kampanii, przy której pracowała agencja public relations, w której mój mąż jest księgowym. Mąż ostatnio nawet o tej kampanii wspominał ale nie mówił nic, że przeprowadzali z nimi jakiś wywiad. Agencje PR w naszym mieście są bardzo poszukiwane. Sama kiedyś myślałam, żeby się zatrudnić w takiej agencji. Skuteczna agencja PR zapewnia dobre warunki finansowe swoim pracownikom. Dla mnie praca w takiej agencji jest zbyt szalona. Ja potrzebuję pracy, która jest stała. Agencja public relations wymaga od swoich pracowników dyspozycyjności. Kiedy agencja PR przygotowuje duży projekt, pracownicy muszą czasem pracować po nocach. W mojej rodzinie by to nie przeszło. Nie lubię zostawiać moich dzieci a mąż także cieszy się jak jestem wieczorami w domu. Mam dużo znajomych, którzy tak pracują i ich szczerze podziwiam. Wiem, ze agencje PR zapewniają ciekawe projekty, dużo znanych marek i spotkania z ciekawymi ludźmi jednak ja wolę swoja stabilizację.

Audycja była bardzo wciągająca. Dowiedziałam się nowych rzeczy, które będę mogła wykorzystać w mojej pracy. Nie wiem kiedy podjechałam do domu.

Komentarze są wyłączone