Biuro doradcze i spadki

Biuro doradcze i spadki

Jestem Izka. Studiuję zaocznie prawo. Jestem na czwartym roku i mieszkam w Krakowie. Muszę odbyć praktyki i zatrudniłam się w spore i znanej korporacji. Moja przełożona jest ode mnie starsza trzy lata i studiowała na tej samej uczelni co ja.

Spadki nie są cenione przez krakowską firmę

spadkiBardzo chwali studia i kierunek który wybrałam. Miło wspomina zajęcia a także profesorów z którymi miała zajęcia. Dzięki nim jest teraz w tym miejscu do którego chciała dojść. Robi dobrą karierę. Jest ceniona przez klientów i przełożonych. Chciałabym osiągnąć w przyszłości tyle co Asia. Asia wprowadza mnie w pracę stopniowo. Uczestniczę z nią w trakcie nard i spotkać z klientami. Tydzień temu byłam z nią na wykładzie. Omawiała prawo pracy z innymi pracownikami. Każdy punkt omówiony był szczegółowo i dokładnie. Przedwczoraj był u nas klient biznesowy. Rejestracja spółki odbywała się beze mnie miesiąc temu a teraz przyjechał odebrać wszystkie dokumenty. Asia każdy dokument mi pokazywała i mówiła na co muszę koniecznie zwracać uwagę. Obsługa prawna firm jest bardzo istotna i trzeba pilnować każdy szczegół. Zakładanie spółek jest bardzo dochodowym zleceniem. Każdy chętnie go podejmuje w naszej pacy. Klienci mogą sugerować z kim chcieliby współpracować. Dzisiaj miałyśmy spotkanie z panem z miejscowości Kraków. Przyjechał specjalnie do Asi bo słyszał, że to najlepszy specjalista w tej branży. Moje praktyki trwały już dwa tygodnie. Do tej pory nie uczestniczyłam w żadnej sprawie spadkowej. Spadki w Krakowie i okolicy nie są przez firmę cenione. To są zazwyczaj sprawy, które nie przynoszą wielkich dochodów a niektóre sprawy toczą się latami.

Wszystko zależy od rodziny i ich motywacji do walki o majątek. Dobrze mi się pracowało w trakcie praktyk. Mam nadzieję że będziemy utrzymywać kontakt. Asia to moja mentorka.

Komentarze są wyłączone