Budowa linii produkcyjnych w zakładzie

Budowa linii produkcyjnych w zakładzie

Postanowiłam, że otworzę nową produkcję. Posiadam już jeden zakład pracy w moim mieście. Planowałam jednak otworzyć również drugi oddział pod miastem. Takie hale produkcyjne mogą być zlokalizowane jak najbardziej na terenach podmiejskich, gdyż nie ma potrzeby, aby były w miejscach reprezentatywnych.

Budowa nowej produkcji poza miastem

budowa linii produkcyjnychZnalazłam więc idealną lokalizację dla mojego nowego zakładu. Tam będą umieszczone nieco inne linie produkcyjne niż w pierwszym miejscu. Planuję rozszerzyć działalność. Oczywiście, to wszystko jest dużą inwestycją. Na pewno jednak mi się ona zwróci. Teraz muszę myśleć o tym, aby budowa linii produkcyjnych przebiegła jak należy. Jestem w trakcie tworzenia nowego zakładu pracy i rekrutacji pracowników fizycznych. Zobaczymy, jak to pójdzie. Na szczęście mam speców od rekrutacji, więc na pewno dobiorą odpowiednie osoby. Oferuję naprawdę dobre warunki. Nie zatrudniam przez żadne agencje, tylko od razu oferuję zatrudnienie w firmie. Po okresie próbnym jest umowa o pracę. Uważam, że to mnie wyróżnia. Mam nadzieję, że uda się zatrudnić dobrą ekipę tak samo, jak w tym już działającym miejscu. Gdyby nie szło mi tak dobrze, to nie miałabym pieniędzy na inwestowanie. Część była oczywiście i tak wzięta z kredytu, ale musiałam mieć też wkład własny, bo wiadomo, inaczej się nie da. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy. Jestem przyzwyczajona do problemów, ale mam nadzieję, że z budową nowych linii produkcyjnych ich nie będzie. Starałam się zaopatrzyć w nie u naprawdę dobrej firmy, więc mam nadzieję, że się ona sprawdzi.

Jako jedni z nielicznych oferują takie maszyny, których akurat mi potrzeba. Oby to był dobry produkt, którego nie będzie trzeba zaraz serwisować. Na pewno nim zaczniemy działać na nowym terenie minie jeszcze sporo czasu, ale już się cieszę.

Komentarze są wyłączone