Chcę mieć zamontowaną wiatę drewnianą

Chcę mieć zamontowaną wiatę drewnianą

Nie, żebym się chwalił ale domek drewniany, który mamy w ogrodzie to był mój pomysł. Żona początkowo twierdziła, ze jest on niepotrzebny, ale teraz trzymamy tam kosiarkę, grabie i cały niezbędny sprzęt. Pomyślałem ostatnio, żeby jeszcze coś zmienić.

Samodzielnie zamontowałem wiatę drewnianą i poszło mi sprawnie

wiata drewnianaOd początku sądziłem, że powinna być tam zamontowana wiata drewniana, która była konieczna. Zdecydowaliśmy się jednak na najtańsze rozwiązanie i teraz muszę coś wymyślić. Postanowiłem, że sam się tym zajmę, bo przecież założenie samej wiaty na dodatek z drewna nie może być tak skomplikowanym zadaniem. Wiedziałem nawet gdzie dostępna będzie taka wiata drewniana w niskiej cenie i nic nie mówiąc żonie pojechałem do hurtowni. Tam kupuję zawsze sprzęt do ogrodu i wiem, że mają bardzo dużo rzeczy, które musi mieć każdy posiadacz ogrodu. Tego dnia żona miała jakiś wyjazd służbowy i zapowiedziała, że wróci późno. Miałem nadzieję, że do jej powrotu zdążę wszystko zrobić. Chwilę po niej wyjechałem do miasta i od razu skierowałem się do hurtowni. Była tam piękna wiata drewniana, która idealnie pasowałaby do naszego drewnianego domku w ogrodzie. Idealnie trafiłem, ponieważ była wyprzedaż a ta wiata kosztowała o dwadzieścia pięć procent taniej. Takie zakupy to ja bardzo lubię. Kupiłem wiatę i od razu wróciłem do domu. Wyciągnąłem niezbędne narzędzia i zabrałem się do pracy. Zeszło mi na to pół dnia i nawet zapomniałem, żeby zjeść obiad. Na szczęście wiata drewniana była już całkowicie założona.

Żona od razu zauważyła zmiany, które są widoczne bardzo. Pochwaliła mój pomysł i przyznała, że nasz domek z wiatą jest dużo praktyczniejszy. No i wiadomo, że teraz wygląda dużo ładniej. Cieszę się, że żonie się mój pomysł tak spodobał.

Komentarze są wyłączone