Dj z wesela

Dj z wesela

Ostatnio zadzwoniła do mnie moje kuzynka.Tak naprawdę zdziwiło mnie to bardzo bo mamy ze sobą tak naprawdę bardzo rzadki kontakt. A tu nagle telefon i to jeszcze w trakcie dnia pracy. Kuzynka powiedziała mi, że koleżanka poprosiła ją o to by została jej świadkową i poprosiła ją jeszcze o pomoc w znalezieniu kogoś kto poprowadzi wesele.

Sprawdzony dj puszczał rewelacyjną muzykę

najlepszy DJWiedziała, że u nas był dj na wesele i że on był bardzo fajny. Przypomniałam sobie od razu jak ten nasz wodzirej się nazywał i powiedziałam kuzynce. Pamiętałam, że miał dobrą stronę internetową i na pewno go znajdzie w internecie. Ogólnie był to konferansjer z Poznania, jednak na wesel jeździł po całej Polsce. Także uważam, że był bardzo dobry i cieszę się, że podobał się także kuzynce skoro w jej mniemaniu jest godny polecenia. Pamiętał, że razem z nim był najlepszy DJ oferujący się w Poznaniu, który puszczał taką muzykę jaką tylko goście chcieli. Był to taki typowy DJ na studniówki jednak naprawdę dobrze sprawdził się na weselu. No tak naprawdę czy wesele czy studniówka specyfika takiej imprezy jest podobna. Bo zarówno w jednym jak i drugim przypadku trzeba liczyć się z gustem muzycznym różnych pokoleń. Jednym słowem najlepszy DJ tak dobierze muzykę, że wszyscy będą bawić się razem bez względu na to ile mają lat. Bo są przecież przeboje ponadczasowe. Kuzynka oddzwoniła do mnie jeszcze wieczorem i powiedziała, że udało jej się załatwić mojego wodzirej na wesele koleżanki.

Było ciężko bo chciał wtedy gdzieś wyjechać jednak kuzynko powołała się mnie i dał się przekonać żeby wziąć wesele koleżanki. Bardzo mnie to ucieszyło, bo wiem że on jest jednak gwarantem dobrej zabawy na weselu. Widocznie wodzirej musiał pamiętać moje wesele i męża. Myślała, że to tylko moje osobiste odczucie było takie, że nasze wesele było wyjątkowe.

Komentarze są wyłączone