Dobór kosmetyków dzięki USG

Dobór kosmetyków dzięki USG

Moim ulubionym zajęciem, jak mam chwilę wolnego czasu i akurat nie siedzę w pracy, jest przeglądanie stron internetowych z zakresu mody i urody. Poza tym lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, i jak odwiedziłam Bydgoszcz, to zwiedzałam też różne salony kosmetyczne.

USg w chełmnie to coś dla mnie

usgJestem fanką wszelakich nowości, i jak tylko zobaczyłam, że USG w chełmnie będzie wykonywane w salonie w moim mieście, to od razu się na nie zapisałam. Chciałam poznać realny stan mojej skóry, bo niby używam tych wszystkich kremów, ale to nigdy nie wiadomo, ile jest prawdy w zapewnieniach producenta o nawilżaniu. Często niby powierzchownie wydaje się być wszystko w porządku, a tu niespodzianka. Dobrze, że moje Chełmno tak się rozwija i wprowadza nowe rozwiązania. Odwiedziłam salon urody w dniu diagnozy i nie mogłam doczekać się rezultatów. Oczywiście, jak zresztą sądziłam, okazało się, że moja skóra jest trochę za mało nawilżona. Za wcześnie też było na botoks jeszcze, bo aż tyle zmarszczek nie miałam, no ale czułam się taka zmęczona przez to wszystko i nieatrakcyjna. Moja skóra zgubiła jędrność i nie była już taka apetyczna jak kiedyś. Po tej diagnozie, okazało się, że medycyna estetyczna nie będzie mi potrzebna. Porozmawiałam z panią doktor o różnych kosmetykach, i wybrała dla mnie kilka takich, które na pewno mi pomogą, bo poznała faktyczny stan mojej skóry i jej rodzaj. Miałam skórę wrażliwą, ze skłonnościami do przesuszania. Cieszyłam się, jak powiedziała mi, że są na to dobre kremy, i będę mogła uzyskać całkiem korzystny wygląd po niedługim czasie stosowania. Okazało się, że nawet nie są one takie drogie, bo już myślałam, że cała wypłata mi pójdzie na to.

Wszystko było na moją kieszeń, i całe szczęście, że poszłam na to usg, bo przynajmniej wiem, jak mam działać, i wiem, że te kosmetyki na pewno mi pomogą, bo są dostosowane bezpośrednio do moich potrzeb. Przynajmniej będę miała dobrze nawilżoną buźkę.

Komentarze są wyłączone