Dobra ekspozycja mrożonek

Dobra ekspozycja mrożonek

 

Prowadzenie własnego sklepu nie jest wcale łatwym zadaniem. Ja zdecydowałam się na otwarcie sklepu spożywczego, ponieważ w mojej dzielnicy był to obiekt niszowy. Niestety na początku miałam olbrzymie problemu ze znalezieniem odpowiedniego wyposażenia swojego sklepu. Muszę przyznać, że gdy kupowałam akcesoria niskiej jakości, przekładało się to na niechęć mieszkańców do zakupów.

Eleganckie zamrażarki do sklepu

zamrażarka przeszklonaPrzede wszystkim problem stanowiły dla mnie mrożonki. Początkowo zdecydowałam się na przeniesienie swojej zamrażarki z domu, jednak była ona zdecydowanie nieekonomiczna i nieodpowiednio eksponowała towary. Z tego właśnie względu mrożonki w moim sklepie nie były zbyt chętnie kupowane i miałam w związku z tym spore straty. Idealnym rozwiązaniem moich problemów okazała się zamrażarka przeszklona. Przede wszystkim dzięki temu towary były odpowiednio wyeksponowane. Klienci wchodząc do sklepu widzieli, jakie mrożonki są dostępne i w związku z tym chętnie decydowali się na zakup. Zamrażarka posiada bardzo wygodne przesuwane otwarcie, klienci nie mieli więc żadnych problemów z wydostaniem produktów. Dodatkowo zamrażarka okazała się bardzo ekonomiczna. Przede wszystkim jest ona bardzo szczelna, w związku z czym niska temperatura jest zamknięta w środku i nie mam problemów z zimnym wnętrzem sklepu oraz ze stratami energii, co mogłoby mieć miejsce w przypadku zakupu produktów niskiej jakości.

Muszę przyznać, że znalezienie odpowiedniej zamrażarki do mojego sklepu nie było wcale takim prostym zadaniem. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć produkt dobrej jakości, który jednocześnie umożliwiał odpowiednie wyeksponowanie towarów. Dzięki temu sprzedaż mrożonek w moim sklepie zdecydowanie wzrosła, co jest dla mnie bardzo istotne.

 

Komentarze są wyłączone