Dobre systemy fotowoltaiczne jako mój nowy biznes

Dobre systemy fotowoltaiczne jako mój nowy biznes

Mój interes udał się znakomicie, jednak zaczął mnie po dziesięciu latach prowadzenia nudzić. Lubię nowości, dlatego otworzę sklep w którym będę sprzedawał systemy fotowoltaiczne, wiecie takie różne, które są na domach, a nawet raz w filmie widziałem o sztucznej inteligencji.

Systemy fotowoltaiczne to coś nowoczesnego

systemy fotowoltaiczneZresztą takie panele fotowoltaiczne są montowane na sztucznych satelitach, sondach i różnych podobnych kosmicznych ustrojstwach. To znaczy, że będę całkiem nowoczesny prawda? Takie dobre systemy fotowoltaiczne cena to coś szalenie pionierskiego, zbyt wiele sklepów nie ma w naszym kraju z takim sprzętem. Wiecie, chciałbym aby zestawy fotowoltaiczne, które będę miał na stanie będą bardzo nowoczesne, sprowadzane najlepiej ze Stanów Zjednoczonej Ameryki. Chcę też dopiec potencjalnej konkurencji na samym starcie, dlatego jak ktoś kupi panele fotowoltaiczne, to dostanie ode mnie gratis montaż, a nawet niskie ceny na inwertery. Tak, to świetny pomysł, nawet nie muszę brać żadnej dotacji, mam dosyć własnego kapitału, aby rozkręcić ten interes. Będzie naprawdę świetnie! Już wiem jak sprzedawać te zestawy fotowoltaiczne, ponieważ byłem w Niemczech na szkoleniach, pokazach na temat odnawialnych źródłach energii. Tam już te systemy fotowoltaiczne przyjęły się i są w zasadzie czymś normalnym. U nas, ten interes w zasadzie raczkuje. Oczywiście będę mógł moje panele fotowoltaiczne sprzedawać również samorządom, bo pewnie sami widzieliście, jak montuje się je na niektórych znakach drogowych, czy oświetleniach przy jezdni.

Tak ja już rynek ogarnąłem, wiem ile mogę zarobić w pierwszym kwartale od momentu odpalenia firmy. Systemy fotowoltaiczne będą bardzo dobrze się sprzedawały. Inwestuje, a może te inwertery będę na początku sprzedawał gratis? Już jutro jadę na pierwsze zakupy.

Komentarze są wyłączone