Dobrej jakości meble

Dobrej jakości meble

 

Jakiś czas temu z mężem kupiliśmy sobie nowy dom. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu bo do tej pory mieszkaliśmy w małym mieszkaniu w bloku, które chyba nigdy mi się nie podobało. Nasz nowy dom jest za to duży i przestronny i zamierzałam go urządzić tak jak tylko chciałam. 

Zakup mebli z drewna

meble z litego drewnaStwierdziłam, ze chcę żeby wnętrze domu było ciepłe. Dlatego też najbardziej zależało mi na tym żeby były tam meble drewniane. Niestety w żadnym salonie meblowym nie było tego czego ja szukałam. Ja chciałam żeby moje meble były z prawdziwego drewna w salonach było to tylko domieszka a i jeszcze do tego bardzo droga. Na szczęście w internecie znalazłam firmę gdzie są robione meble z litego drewna właśnie. Pojechałam tam z mężem żeby przekonać się jak to wszystko wygląda i jak zostało wykonane. Miałam jednak wysokie wymagania wobec tego. Na miejscu okazało się, że meble są przepiękne. Sama nie wiedziałam na co mam patrzeć. Przede wszystkim pachniały drewnem. Widziałam też, że zostały bardzo solidnie wykonane a na tym także bardzo mi zależało. W sumie wybrałam dwa dosyć duże piękne stoły z krzesłami a także szafki. wiedziałam, że będą to rzeczy niepowtarzalne i że nikt nie będzie miał takich samych. Oczywiście cena tych mebli jest wyższa niż takich zrobionych z jakiejś sklejki. Jednak w tym przypadku płaci się za materiał, który jest najwyższej klasy. Byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć coś takiego.

Gdy transportem przyjechały zamówione przez mnie rzeczy mogłam je ustawić w domu jak tylko chciałam. Od razu wiedziałam, że nadadzą charakter całemu wnętrzu i tak też się stało. Gdy tylko ktoś do mnie przychodził to od razu pytał się gdzie je kupiłam te stoły i krzesła. Każdy też oglądał jak dokładnie i solidnie to wszystko zostało wykonane.

 

Komentarze są wyłączone