Dobry dentysta z Rzeszowa

Dobry dentysta z Rzeszowa

Zawsze chwaliłem się wszem i wobec, że nigdy nie biorę tabletek przeciwbólowych ponieważ nie znam takiego czegoś jak ból głowy i nie wiem jak to jest, gdy rzekomo odczuwa się doskwierający, uciążliwy i pulsujący ból. Wszyscy mówili, że to niemożliwe i pewnie wymyślam, aż pewnego dnia dopadł mnie ból zęba. Był on tak okropny, że musiałem w końcu sięgnąć po tabletkę i naprawdę konieczny stał się dentysta  z Rzeszowa. 

Szybka wizyta u stomatologa i po problemie

dentysta z RzeszowaNajpierw myślałem, że być może owy ból tak jak szybko przyszedł,tak równie szybko odejdzie i zapomnę o całej sprawie. Było jednak zupełnie inaczej. Wspomniany ząb zaczynał doskwierać mi do tego stopnia, że nie mogłem skoncentrować się praktycznie na żadnej wykonywanej aktywności,w dodatku ból promieniował i zaczęła boleć mnie cała głowa. Jak najszybciej więc wyciągnąłem komórkę, odpaliłem internet i wpisałem; dentysta z Rzeszowa. Całe szczęście,że pani z rejestracji udało się mnie wpisać na wizytę jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu nie musiałem dłużej cierpieć. Przyszedłem do dentysty, opisałem problem i wtedy pan doktor zaczął przegląd swoim specjalistycznym sprzętem. Oglądał moje zęby z każdej strony, aż w końcu oznajmił, że w jednym z zębów zrobiła się dość spora dziura, gdyż wygląda na to, że jedna z kiedyś założonych plomb po prostu niezauważenie odpadła i właśnie to jest źródłem całego mojego problemu,gdyż przy najmniejszym kontakcie z czymkolwiek cały nerw był naruszany, co powodowało ogromny ból.

Generalnie sprawa była dość skomplikowana, gdyż w przypadku akurat tego zęba w grę wchodziło także leczenie kanałowe, na szczęście okazało się, że akurat dzisiaj nie ma w tych godzinach za dużego ruchu, więc możemy przystąpić do zabiegu, dzięki czemu ból ustąpił.

Komentarze są wyłączone