Dobry nauczyciel z angielskiego

Dobry nauczyciel z angielskiego

Zawsze byłam raczej dobrą uczennicą. Przede wszystkim byłam bardzo pracowita. A nie koniecznie zdolna. Na pewno musiałam poświęcić zawsze trochę czasu na to żeby przyswoić jakąś wiedzę. Jednak byłam tego świadoma i dlatego też osiągałam dobre wyniki w nauce.

Skuteczne korepetycje z języka angielskiego

korepetycje angielski bydgoszczJedyny przedmiot z jakim zawsze miałam problem to był język angielski. No oczywiście nie trzeba być dobrym ze wszystkiego. Jednak ja naprawdę sporo czasu spędzałam na nauce jego. Jednak mimo to nie rozumiałam na przykład gramatyki. Może nie martwiłabym się tym tak bardzo gdybym widziała, że nie będę musiała zdawać matury z tej przedmiotu. Jednak musiałam to zrobić. Mama powiedziała, że najlepiej gdybym poszła na jakieś korepetycje. Jednak one zawsze dużo dają jeśli oczywiście znajdzie się tylko dobrego nauczyciela. I tak korepetycje angielski bydgoszcz były praktycznie wszędzie. Jednak ja potrzebowałam kogoś kto potrafi świetnie przekazać wiedzę i dotrzeć do każdego. Poleciła mi jedną panią ciocia. Ona uczyła się kiedyś angielskiego i brała wtedy prywatne lekcje. Wiem, że teraz mówi całkiem dobrze a przecież niedawno nie potrafiła praktycznie nic. Zadzwoniła więc do swojej nauczycielki i mnie umówiła. Byłam trochę zestresowana bo bałam się, że okaże się, że nic nie potrafię. Pani okazała się być ciepłą i niezwykle otwartą kobietą. Nie miałam absolutnie żadnej bariery żeby rozmawiać z nią po angielsku. Ona też krok po kroku tłumaczyła mi to czego nie rozumiałam i popierała to wieloma przykładami. 

Tak naprawdę wszystko zaczęło mi się rozjaśniać. Dziś mogę nawet mogę stwierdzić, że nie było w tym nic trudnego. wszystko zależało w moim przypadku od tego w jaki sposób ktoś przekazuje swoją wiedzą. a ta pani robiła to świetnie.

Komentarze są wyłączone