Doskonały pomiar czasu na zawodach sportowych

Doskonały pomiar czasu na zawodach sportowych

Pamiętam gdy chodziłam do liceum i pewnego dnia do szkoły przyszedł praktykant wychowania fizycznego. Tak naprawdę był to brat mojej koleżanki i wszyscy w jakimś stopniu go znaliśmy. Chodziłam do liceum w Trójmieście i koleżanka i jej brat mieszkali blisko mnie.

Pomiar czasu na zawodach jest niezwykle ważny

pomiar czasu na zawodachTak naprawdę gdy chodziłam do czwartej klasy liceum i przyszedł brat koleżanki na te praktyki to był od nas tylko o trzy lata starszy. Także nie była to jakaś bardzo duża różnica wieku. Pamiętam, że wszystkie dziewczyny wstydziły się bardzo wtedy ćwiczyć gdy to właśnie on prowadził z nami zajęcia. Był to po prostu bardzo przystojny chłopak, który myślę, że podobał się wielu dziewczynom. Ja jednak za bardzo lubiłam lekcję wychowania fizycznego żeby chować się gdzieś po kątach. Pamiętam, że na te praktyki trafił wtedy gdy były właśnie u nas w szkole organizowane zawody sportowe. A organizacja zawodów sportowych to było naprawdę bardzo duże przedsięwzięcie. Pamiętam, że chyba wszyscy przeżywali to jak ta organizacja zawodów będzie przebiegała. A brat koleżanki miał tym samym przynajmniej ciekawsze praktyki. Był pomiar czasu na zawodach, który właśnie robił on. Taki tani pomiar czasu na zawodach jest niezwykle ważny dlatego też dziwię się trochę, że powierzono akurat jemu tak odpowiedzialne zadanie. Jak dla mnie pomiar czasu powinna robić osoba, która ma już jakieś doświadczenie. Oczywiście on mógł towarzyszyć i uczyć się tego jak taki pomiar czasu miał wyglądać. Pamiętam, że ktoś miał jakieś nawet wątpliwości co do tego czy czas został naprawdę dobrze zmierzony.

Nikt wtedy jednak się tym za bardzo nie przejmował. Nauczyciele wychowania fizycznego mieli trochę spokoju i trochę mniej obowiązków niż zazwyczaj na takich zawodach. Także dla nich to był na pewno dobry czas a brat koleżanki dużo się nauczył.

Komentarze są wyłączone