Dostawca tkanin pcv i nylonowych

Dostawca tkanin pcv i nylonowych

Przez wiele lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy, ale ostatecznie zdecydowałem zmienić pracę. Przeniosłem się do centrum Szczecina, gdzie zatrudniłem się u producenta, dla którego pracuję jako dostawca.

Jestem dostawcą tkanin pcv i innych

tkaniny pcvLubię tę pracę, ponieważ jest ciekawa i co najważniejsze, nie mam targetów sprzedażowych. Dostaję stałe wynagrodzenie, które w każdym miesiącu wynosi tyle samo. Czasami dostaję również premię od szefa, co jest dla mnie miłą niespodzianką. Dostarczam nasze taśmy suwakowe do klientów, którzy często składają u nas zamówienie. Sprzedajemy również niedrogie tkaniny pcv oraz doskonałe tkaniny nylonowe czy też oczywiście tkaniny poliestrowe. Jednym z naszych największych klientów jest hurtownia tkanin, do której dostarczam nasze produkty średnio dwa razy w tygodniu. Wszyscy pracownicy magazynu już bardzo dobrze mnie znają i często sobie rozmawiamy. Ostatnio ta właśnie hurtownia tkanin złożyła u nas bardzo duże zamówienie na taśmy suwakowe oraz na nasze tkaniny poliestrowe. Dostawa miała być zrealizowana od ręki, dlatego od razu poszedłem na magazyn, żeby pośpieszyć pracowników. Kiedy już załadowali mi na samochód taśmy suwakowe oraz wszystkie tkaniny poliestrowe to od razu ruszyłem w trasę. Hurtownia tkanin jest czynna codziennie do godziny dwudziestej pierwszej, więc wiedziałem, że i tak uda mi się tego dnia zrealizować tę dostawę. Na miejscu byłem około godziny dziewiętnastej i od razu skierowałem się na tyły budynku. Tam właśnie hurtownia tkanin ma swoje magazyny, do których zawsze dostarczam nasze tkaniny nylonowe oraz wszystkie pozostałe materiały.

Pracownicy zapytali mnie, czy produkty były sprawdzane, ponieważ dzięki temu od razu mogę je pakować na magazyn. Potwierdziłem i czekałem aż wrócę do firmy. To był intensywny dzień.

Komentarze są wyłączone