Drony w codziennym życiu

Drony w codziennym życiu

Jako operator drona przede wszystkim miałem codziennie bardzo kreatywną pracę, aby dogodzić wszystkim moim klientom. Zrobiłem z pasji pomysł na biznes, a zaczęło się to wszystko od tego, jak po raz pierwszy kupiłem swojego pierwszego drona.

Rola operatorów dronów

walkera f210 3d z kamerą HDOperator drona powinien nie tylko dysponować sprzętem bardzo dobrej jakości, ale też i umiejętnościami, które pozwolą wykonywać ciekawe ujęcia z różnych miejsc. Miałem naprawdę sporo zleceń każdego dnia tak, że mogłem w nich przebierać i wybierać dokładnie takie zlecenia na filmy z drona, które mi się podobały najbardziej. Operator drona walkera f210 3d z kamerą HD powinien także jeszcze przed podjęciem pierwszego zlecenia na taką realizację zdać sobie sprawę z tego, że konieczne są szkolenia oraz końcowe przejście egzaminu, aby móc wznosić się na pewne wysokości. Ja o tym bardzo dobrze wiedziałem i była to pierwsza rzecz, jaką zrobiłem przy rozpoczynaniu własnej działalności. Dobrze wiedziałem, żę operator drona będzie miał wiele zleceń w przyszłości, dlatego podchodziłem do tematu bardzo poważnie i inwestowałem dość sporo w naukę, a także nowoczesne urządzenia. Wiadomo też, że rynek bardzo szybko się zmienia i trzeba nadążać za nowoczesnymi dronami oraz kamerami, które albo są dołączone w zestawie do urządzenia i w nie wbudowane, albo trzeba dokupić osobno. Stawiałem przede wszystkim na duży profesjonalizm, stąd też chciałem swoim klientom promować bardzo dobrą jakość wykonywanych ujęć.

Jeśli chodzi o klientów, to operator drona jak ja mógł proponować im zarówno krótkie materiały filmowe, jak i dłuższe relacje z konkretnego wydarzenia, na przykład ze ślubu. Te jednak kosztują stosunkowo więcej ze względu na chociażby potrzebę zabrania zapasowych baterii, czy często nawet drugiego urządzenia na wydarzenie.

Komentarze są wyłączone