Duża hala

Duża hala

 

Czy mamy już produkcje? Możemy chcemy założyć produkcje, możemy chcemy rozwinąć obecną, może się rozwijamy, albo rozpoczynamy? Tak naprawdę nie jest to istotne, istotne jest to, że w tym momencie wszyscy stajemy przed jednym wyborem. Jak zwiększyć przestrzeń produkcyjną, żeby ruszyć dalej, żeby zarobić, żeby zyskać? To są ważne pytania, a odpowiedzi na nie mogą okazać się kluczowe, dlatego rozłóżmy może nasze przyszłe działania na części pierwsze.

Hala jako miejsce idealne pod produkcje

duże hale przemysłowePo pierwsze potrzebujemy hali, a żeby postawić hale, to potrzebujemy przede wszystkim miejsca, gdzie moglibyśmy ją postawić, jakaś działka, nowa, albo już istniejąca. To podstawowa kwestia. Wiadomo, że zagospodarowanie hali zależeć będzie już od charakteru naszej produkcji, od tego zależy jakie tam wstawimy maszyny, jakie pomieszczenia zrobimy, ile biur, itp. Ale zacznijmy od początku, czyli od kształtu hali. Duże hale przemysłowe będą idealne dla większości z nas, choć pewnie niektórzy stwierdzą, że mało im wystarczą. Ale tutaj nie wpadnijmy w pułapkę, bo musimy myśleć o przyszłości, a nie o teraźniejszości. To, co na chwilę obecną wydaje się nam wystarczające, może okazać w przyszłości za małe. Liczy się czas stawiania takiej hali i koszt. Jeżeli chodzi o czas, to nie będzie trwało to bardzo długo, w końcu mamy XXI wiek i rozwój technologi wciąć potrafi nas zaskoczyć. Z drugiej strony koszty także nie będą raziły po oczach, ale wiadomo, że wielka hala nie będzie bardzo tania.

Musimy sobie na spokojnie wszystkie takie aspekty przeanalizować, musimy rozważyć koszty, zrobić plan projektu, plan kosztów, zrobić plan ustawienia takiej hali na działce i dopiero wówczas możemy działać. Nasze pomysły mogą być tak naprawdę nieograniczone, ale podejmujmy mądre decyzje.

 

Komentarze są wyłączone