Dyskretne videofilmowanie

Dyskretne videofilmowanie

Moja mama jest osobą dosyć popularną, dzięki czemu bardzo często przemawia na rożnego rodzaju spotkaniach towarzyskich, czy balach charytatywnych. Niestety, zawsze jest tym maksymalnie stremowana i zaraz po zakończeniu przemówienia usuwa się w cień. Nie chce również zbyt dużo o tym mówić, ponieważ uważa, że te zaszczyty spotykają ją niezasłużenie.

Dyskretna usługa videofilmowania

videofilmowanieDlatego, gdy chciałam zrobić mamie prezent na sześćdziesiąte urodziny, wiedziałam że muszę utrzymać wszystko w tajemnicy. Dlatego właśnie zdecydowałam się na dyskretne videofilmowanie. Film miał opisywać życie mojej mamy i mówić o jej sukcesach. Jednak do tego były mi potrzebne nagrania jej w akcji. Gdyby mama zauważyła kamerzystę, natychmiast wycofałaby się ze sceny. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy jedna z firm dała mi gwarancję dyskretnych usług. Kamerzysta wchodził na imprezy masowe, jako klasyczny gość, sprawiając wrażenie, że filmuje wystrój, w rzeczywistości nagrywał wystąpienia mojej mamy. Byłam zachwycona jakością. Ujęcia były wspaniałe, film wyglądał na profesjonalne nagranie, a nie filmowanie z ukrycia. Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz skuteczności fotografa. Zarówno film, jak i zdjęcia idealnie nadawały się mojego planu. Dodatkowo firma, która zapewniała usługę filmowania, podjęła się również montażu całego filmu, co zdecydowanie ułatwiło mi życie. Jestem zachwycona, widząc profesjonalne wykonanie całości.

Jestem bardzo zadowolona z usług videofilmowania. Przed fotografem stało bardzo trudne zadanie, jednak wywiązał się z niego w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowo firma pomogła mi przy montażu całego materiału, co znacznie ułatwiło mi życie. Prezent był wspaniały, a mama była wzruszona. Kamerzysta wykonał naprawdę bardzo dobrą pracę.

Komentarze są wyłączone