Dzięki praniu tapicerki poznałam chłopaka

Dzięki praniu tapicerki poznałam chłopaka

Poznałam chłopaka trzy lata temu. Pojechałam do firmy z moim pierwszym samochodem, który dostałam od rodziców. Samochód był używany inie najnowszy. Rodzice postanowili mi go kupić bo za pierwszym razem udało mi się zdać prawo jazdy i zależało mi na tym żeby jeździć.

Pranie tapicerki w siedzibie firmy

pranie tapicerki Jeżeli chodzi o stan techniczny to tata mi go sprawdził pod każdym kątem. Nie podobała mi się brudna tapicerka. Tata polecił mi firmę, która ma swoją siedzibę na obrzeżach miasta Warszawa. Prowadzi ją jego znajomy razem z synem. Tata umówił mi już termin i tam specjaliści odświeżą mi tapicerkę w środku samochodu. Profesjonalnie wykonane pranie tapicerki w Warszawie ma zostać wykonane w siedzibie firmy. Samochód zostawię w firmie na noc a na drugi dzień będzie gotowy do odbiory. Tata wynegocjował mi dobra cenę i nawet opłacił już czyszczenie tapicerki. To jest od nich prezent, że tak dobrze poradziłam sobie na egzaminie. Firma w swojej ofercie ma wiele usług. Czyszczenie dywanów i wykładzin jest najchętniej zamawiane przez rożnych klientów. Opowiadał mi o tym Patryk, który zajmował się moim samochodem. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Patryk na początku opowiedział mi o firmie. Dowiedziałam się, że pranie dywanów jest wykonywane w siedzibie firmy ale może odbywać się tak bezpośrednio u kl. nie wiedziałam, ze dywany można prać w domu. Mój tata zawsze zawoził do firmy, w której obecnie czyszczę tapicerkę. Pranie wykładzin odbywa się tylko na miejscu u klienta. Patryk ciekawie opowiadała. Przedstawił mi krok po kroku, które części tapicerki samochodowej mi wyczyści. Powiedział jak długo to będzie trwało i kiedy mogę samochód odebrać. Jak pojechałam odebrać auto Patryka zaproponował mi spotkanie.

Już tata mi mówił, że się o mnie pytał. Czy się z kimś spotykam. Muszę przyznać, ze samochód pięknie się prezentował. Cała tapicerka była czysta. Postanowiłam zgodzić się na spotkanie i umówiliśmy się na weekend do kina.

Komentarze są wyłączone