Ferma drobiu na miarę naszych oczekiwań

Ferma drobiu na miarę naszych oczekiwań

Ferma drobiu, szczególnie ekologicznego, to sposób na biznes przynoszący całkiem zadowalające dochody. Właściciel fermy drobiu to producent, który zajmuje się nie tylko sprzedażą świeżych jaj, ale posiada również zakład, który od razu je pakuje, a następnie przetransportowuje. Dzięki takim praktykom klient może mieć pewność, iż otrzyma jaja z danej fermy drobiu.

Ferma drobiuTe fermy, które uchodzą za wyjątkowo rzetelne i godne zaufania posiadają także chów ściółkowy kur, a hodowla drobiu znajduje się na terenie tej fermy. Te największe i najbardziej polecane kurze fermy posiadają szeroki asortyment jaj, a więc jajka z chowu klatkowego (gorszej jakości), jak i te z chowu ściółkowego (częściej wybierane rzez konsumentów). I to właśnie jaja z chowu ściółkowego i z chowu wolno wybiegowego cieszą się największym zainteresowaniem konsumentów.

W dobie eko produktów, im bardziej produkt jest naturalny, tym większe jest na niego zapotrzebowanie, co powinno dać do myślenia hodowcom. Pora przyjrzeć się procesowi pakowania jaj na fermie drobiu. Najczęściej wygląda to następująco: jaja pakowane są przez pracowników na euro palety, na których zwykle mieści się dziewięć tysięcy jaj, natomiast każdy wkład zawiera zwykle trzydzieści kurzych jaj. Aby produkcja była zawsze najwyższej jakości i trwała nieustannie, dobrze, gdy ferma drobiu posiada swoje własne kury nioski.

Jeśli wspomnieliśmy już o transporcie, o ile ferma drobiu taki posiada, musi on bezwzględnie spełniać niezbędne wymagania weterynaryjno-sanitarne w kwestii przewozu artykułów rolno-spożywczych.

Więcej info na: http://ferma-kazmierczak.pl

Komentarze są wyłączone