Firma webmasterska szuka pracownika

Firma webmasterska szuka pracownika

Nazywam się Adam i mam trzydzieści pięć lat. Moje przedsiębiorstwo prowadzę już kilkanaście lat. Obsługuję całą Częstochowę, ale coraz częściej zgłaszają się do mnie klienci z innych miast.

Tworzę strony www

strony wwwWykonuję projektowanie stron na wysokim poziomie, dlatego moja firma otrzymuje tak dużo zleceń. Zatrudniam wielu pracowników, którzy tworzą strony internetowe i pracują samodzielnie. Są to dość dobrze wykształceni i doświadczeni pracownicy, którzy sprawdzają się doskonale w mojej firmie. Wykonane przez nich branżowe strony www w Częstochowie zawsze zadowalają klientów w stu procentach. Ostatnio zauważyliśmy, że mamy dużo zleceń, dlatego uznałem, że trzeba zatrudnić dodatkowego webmastera, który będzie wykonywał projektowanie stron internetowych. Zawsze dbamy o każdego klienta i muszę mieć pewność, że nie zawalimy żadnych terminów. Zamieściłem ogłoszenie na wszystkich naszych stronach www, że poszukujemy doświadczonego webmastera do pracy na samodzielnym stanowisku. Potrzebna jest do nas osoba, która będzie samodzielnie wykonywała projektowanie stron internetowych. Umieściłem niezbędne wymagania i pozostało mi czekać na odzew. Napłynęło mnóstwo zgłoszeń od osób, które wykonywały już projektowanie stron internetowcy. Zaprosiłem kilka z nich na rozmowę w sprawie pracy. Najbardziej spodobała mi się Jagoda, która robiła strony internetowe w jednej z Częstochowskich firm, która ma równie dobrą opinię jak moja. Uznałem, że na pewno będzie ona wykonywała doskonałe strony internetowe w mojej firmie. Zatrudniłem ją na trzymiesięczny okres próbny. Jeżeli się sprawdzi, to dostanie umowę na stałe.

Nasze strony www muszą być wykonywane na najwyższym poziomie, ponieważ tego wymagają nasi klienci. Jagoda na pewno się sprawdzi, ponieważ ma ogromne doświadczenie w tej branży.

Komentarze są wyłączone