Funkcjonalne odkrycie ze sklepów grzewczych – biokominki

Funkcjonalne odkrycie ze sklepów grzewczych – biokominki

Ogień z kominka wywołuje zazwyczaj bardzo pozytywne wrażenie. Jest stosowany przez wielu aranżatorów nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, lecz także miejscach publicznych takich jak gabinety odnowy biologicznej, kawiarnie czy restauracje. Kominek w odbiorze psychologicznym jest zawsze pewną oznaką prestiżu i dlatego często używa się go również jako ekskluzywnej dekoracji biur. 

Piękny i ekologiczny płomień z biopaleniska

biokominki wolnostojące ze sklepuW miejscach o skomplikowanym sposobie instalacji lub tam, gdzie jest ona prawie niemożliwa, każdy aranżator, który decyduje się na zastosowanie kominka, może użyć paleniska zasilanego biopaliwem. Biokominek świetnie nadaje się zarówno do przestrzeni dużych, jak i niewielkich. Doskonale wpisuje się w oficjalny wystrój różnorodnych instytucji, jak i luksusowych gabinetów odnowy. Świetnie ozdabia portale i inne typy wejść do restauracji oraz wykwintnych pomieszczeń noclegowych i gastronomicznych. Zwielokrotniony, w formie magicznych pochodni – stroi werandy, tarasy i balkony. Najlepiej prezentuje się w domowych pieleszach, gdzie pomoga stworzyć aurę przytulności i ciepła. Paleniska integralne, do zabudowań, czy biokominki wolnostojące ze sklepu branżowego oferują zawsze największą swobodę aranżacji i najróżnorodniejszą liczbę zastosowań. Bezpieczne i ekologiczne adaptują się do najnowszych wymogów prawnych dotyczących palenisk. Nowoczesne – sprzyjają nowatorskim technologicznym rozwiązaniom.

Dzięki kominkom spalającym bioetanol – umieszczenie zintegrowanego czy wolnostojącego paleniska jest możliwe zasadniczo w każdym miejscu. Znawcy twierdzą, że wystarczy kilkunastocentymetrowe ceramiczne podłoże, aby zaistniał ogień. Ekologiczny kominek nie tylko jest funkcjonalny, lecz także bezpieczny. Spalając paliwo i wszystkie jego pochodne – daje przyjemną wizualizację ognia bez konsekwencji zagrażających środowisku naturalnemu. 

Komentarze są wyłączone