Gdzie znalazłam pracę dodatkową?

Gdzie znalazłam pracę dodatkową?

Praca dodatkowa potrafi uratować życie studenta. W przenośni i dosłownie i naprawdę wiem o czym mówię. Dopiero kiedy się jej podjęłam w wakacje i odłożyłam pieniądze na rok szkolny, poczułam znaczą różnicę w jakości swojego życia codziennego, jako studentki.

Świetna oferta pracy dla studenta

oferty pracy dla studentów krakówZawsze lubiłam pracować i jako nastolatka często pomagałam rodzicom w sklepie. Uważam, że praca nie tylko uczy nas samodzielności oraz odpowiedzialności, ale także daje nam dużo doświadczenia i nowej wiedzy która niegdyś może nam się w życiu przydać. Podczas pierwszego roku na studiach utrzymywali mnie rodzice i wtedy też poczułam co to znaczy przymus zaciskania pasa i oglądania każdej złotówki przed jej wydaniem. Sytuacja zmieniła się, kiedy znalazłam rok później oferty pracy dla studentów Kraków jest rewelacyjnym miastem które zawsze tętni życiem, zatem tutaj o pracę, nawet dorywczą, nie jest wcale tak trudno. Zatrudniłam się jako kelnerka w naprawdę świetnym miejscu w którym atmosfera była przyjazna, a nawet i rodzinna. Wszyscy pracownicy bez względu na różnicę wieku doskonale się ze sobą dogadywali, a klimat miejsca w którym pracowałam i sam charakter pracy sprawiał, że czułam się jakbym szła z przyjaciółmi na spotkanie, a nie do roboty! Bardzo się cieszyłam, że udało mi się tak szybko znaleźć tak świetną pracę zwłaszcza, że z natury jestem ekstrawertykiem i uwielbiam przebywać z ludźmi. Moje baterie się wtedy ładują, a mój humor zawsze jest wtedy radosny. Dzięki pracy miałam sporo odłożonych pieniędzy dzięki którym mogłam znacznie odciążyć rodziców i pozwolić sobie na więcej przyjemności.

Dzięki pracy dorywczej jako barmanka, znalazłam szybko zatrudnienie tuż po studiach! Zanim udało mi się znaleźć pracę w swoim zawodzie, kilka miesięcy pracowałam jako kelnerka w innym miejscu, niemniej zatrudniono mnie właśnie przez wzgląd na wcześniejsze doświadczenie w zawodzie. Warto się zatem podejmować pracy nie tylko dla zarobku, ale właśnie dla wiedzy.

Komentarze są wyłączone