Hurtownia z deskami tarasowymi

Hurtownia z deskami tarasowymi

Nazywam się Jan i mam dwadzieścia dziewięć lat. Od kilku lat pracuję w hurtowni w Toruniu, która prowadzi kuzyn mojej dziewczyny. Praca jest bardzo fajna, ponieważ mam kontakt z ludźmi i nauczyłem się tam sporo ciekawych rzeczy.

Deski tarasowe i pytania klientów

deski tarasoweHurtownia w swojej ofercie posiada między innymi popularne deski tarasowe w toruniu, różnego rodzaju panele podłogowe oraz oczywiście deski tarasowe, które są bardzo solidne. Początkowo w hurtowni zajmowałem się magazynem i pilnowałem czy dostępne są na bieżąco deski tarasowe oraz liczyłem deski kompozytowe i jeżeli były braki to od razu składałem zamówienie u dostawcy. Teraz jednak pracuję bezpośrednio na sklepie, gdzie sprzedaję nasze deski kompozytowe oraz pomagam klientom w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Klienci, którzy chcą kupić deski tarasowe często mają różne pytania a ja jestem w stanie każdemu pomóc. Jakiś czas temu właściciel hurtowni uznał, że świetnym pomysłem będzie, jak będziemy dodatkowo przeprowadzać montaż deski kompozytowej u klienta, który dokonał zakupu w naszej hurtowni. Mamy również oferować układanie deski tarasowej w cenie zakupu. Usługa ta spotkała się z bardzo wysokim zainteresowaniem, co zwiększyło sprzedaż w naszej hurtowni i było bardzo dużo zamówień na montaż deski kompozytowej. Nie wiem jak się to wykonuje, ale nasz specjalista Mariusz bardzo często mi o tym opowiada. Każdy klient, który chce kupić u nas deski kompozytowe jest od razu informowany, że możliwy jest montaż deski kompozytowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Rzadko kiedy klienci nie są zainteresowani taką usługą.

Zauważyłem także wzmożony ruch na hali sprzedażowej oraz odczułem, ze jest więcej pracy. Jeżeli tak dalej będzie to na pewno będę potrzebował kogoś do pomocy. Niemożliwe jest, ażeby jakikolwiek klient czekał na mnie.

Komentarze są wyłączone