Hurtownia z impregnatami

Hurtownia z impregnatami

Nazywam się Eleonora i prowadzę swoją własną hurtownię. Współpracuję z wieloma dobrymi producentami i ich produkty oferuję na sprzedaż.

Pracownik doradza impregnaty

impregnat nikwaxW mojej hurtowni można kupić między innymi produkty nikwax, które są dobre, produkty chiruca, które często wybierają klienci oraz również meindl a także inne. Sprzedajemy buty, które są bardzo trwałe i klienci cenią sobie ich jakość. Nasze buty pochodzą tylko od sprawdzonych producentów, dlatego klient, który robi u nas zakupy może mieć pewność, że otrzymuje buty najwyższej jakości. Od niedawna w sprzedaży jest również tani impregnat nikwax, który już pierwszego dnia sprzedał się w ogromnej ilości. Od razu zadzwoniłam do producenta, ażeby złożyć kolejne zamówienie. Tym razem zamówiłam ten impregnat w ilości tysiąca sztuk, żeby mieć pewność, że nie zabraknie go na półkach w mojej hurtowni. Ostatnio moją hurtownię odwiedził klient, który chciał kupić namiot turystyczny dla czterech osób. Ten dział obsługuje Włodzimierz i od razu wysłałam go do tego klienta, żeby pomógł mu wybrać odpowiedni namiot turystyczny. Włodzimierz doskonale wykonuje wszystkie swoje obowiązki i świetnie sobie z nimi radzi. Jeżeli klient pyta na przykład o impregnat, to Włodzimierz zawsze jest w stanie mu dobrze doradzić. Jeżeli chodzi o namiot turystyczny dla czterech osób, to również Włodzimierz pomógł wybrać odpowiedni klientowi. Ponadto zaoferował mu nasze buty nikwax, które klient także kupił. Włodzimierz jest doskonałym sprzedawcą i świetnie sobie radzi z każdym klientem. Ostatnio nawet dałam mu podwyżkę za dobrze wykonywaną pracę.

Jest on jednym z lepszych pracowników w mojej hurtowni, dlatego uznałam, że należy go docenić. Włodzimierz bardzo się ucieszył i pracuje jeszcze ciężej niż do tej pory. To dobry pracownik.

Komentarze są wyłączone