Innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych domów

Innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych domów

Przyjemne ciepło w zimowe dni jest możliwe dzięki różnorodnym sposobom ogrzewania mieszkań. Najbardziej popularne jest ogrzewanie gazowe oraz centralne. Stosowane najczęściej w domach jednorodzinnych, daje poczucie komfortu. Zaawansowana technologia, nie wymusza już na domownikach ciągłego sprawdzana stanu pieca, a nowoczesne panele grzewcze wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Wydajność i design w grzejnikach marki Stelrad

grzejniki stelradOprócz wymaganych parametrów technicznych grzejników, w obecnych czasach liczy się także ich niepowtarzalny design. Jednym z czołowych producentów grzejników do domu i firmy jest marka Stelrad. Znane grzejniki stelrad wyróżniają się różnorodnością. Producent proponuje między innymi panele grzewcze w wersji standardowej z wyprofilowanymi krawędziami, które są bezpieczne dla dzieci, zasilane z boku lub od dołu. Oferta zawiera także grzejniki łazienkowe, cechujące się estetycznym wykonaniem, dostępnością w wielu rozmiarach oraz wysoką temperaturą, która emitowana jest do pomieszczenia. Szczególnymi modelami grzejników są designerskie modele z serii Planar oraz Vertex, przyciągające wzrok osób ceniących sobie dobry styl i elegancję. Wyróżniają się ozdobnymi panelami czołowymi, posiadającymi oryginalne przetłoczenia. Oprócz propozycji dla klientów indywidualnych, marka Stelrad posiada także rozwiązania dla biznesu. Są to szczególnie grzejniki, które montuje się we wszelkiego rodzaju gabinetach lekarskich oraz laboratoriach.

Szeroki wybór grzejników marki Stelrad pozwala klientowi na zamówienie sprzętu grzewczego, który jest w stanie zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Dostępne są w każdym renomowanym sklepie internetowym z artykułami hydraulicznymi oraz materiałami budowlanymi, a także w stacjonarnych hurtowniach budowlanych.

Komentarze są wyłączone