Internetowa sprzedaż destylarki do wody

Internetowa sprzedaż destylarki do wody

Nazywam się Jadwiga i mam trzydzieści osiem lat. Od kilku lat prowadzę swój własny sklep internetowy i bardzo dobrze sobie radzę. Prowadzę pośrednictwo sprzedaży, dlatego nie potrzebuję magazynów ani dodatkowych pracowników.

Destylarka do wody w jakiej cenie?

destylarka do wodyWszelkie autoklawy wysyłane są bezpośrednio od producenta. Producent na każdy autoklaw daje gwarancję na kilka lat oraz oferuje serwis. W moim sklepie jest możliwa sprzedaż ratalna, ale mało osób korzysta z tego rozwiązania. Większość klientów dokonuje zakupów za gotówkę. Ostatnio zakupiona została najlepsza destylarka do wody, która miała dość wysoką cenę. Mimo to klient przelał pieniądze w całości. Ja pobieram marżę od sprzedaży i dodatkową prowizję. Kiedy destylarka zostanie sprzedana, to zarabiam na tym około dwadzieścia pięć procent od wartości urządzenia. Nie zatrudniam pracowników, swoją firmę prowadzę pod adresem zamieszkania, dzięki czemu nie muszę ponosić kosztów za wynajem. Taka sprzedaż pozwala mi na osiągnięcie wysokich dochodów. Wczoraj rano, kiedy zalogowałam się do sklepu to widziałam, że zamówiona została destylarka do wody i klient od razu załączył potwierdzenie zapłaty. Zapowiadał się bardzo owocny dzień. Tego samego dnia zostały jeszcze zamówione cztery autoklawy, co ostatecznie zamknęło dzień z bardzo dobrym wynikiem. Na koniec dnia przesyłam do producenta dane do wysyłki i dostawy są realizowane następnego dnia. Oczywiście załączam również potwierdzenia wpłaty. Klient, który kupuje na przykład autoklawy, to płatności dokonuje bezpośrednio na konto producenta, ponieważ to jego rachunek widnieje na mojej stronie w danych do przelewu.

Po zakończeniu transakcji otrzymuję swoje wynagrodzenie. Taka forma sprzedaży mi bardzo odpowiada a warunki współpracy są jasne i czytelne dla każdej ze stron.

Komentarze są wyłączone