Jak chronić swoje auto przez zarysowaniami

Jak chronić swoje auto przez zarysowaniami

 

Kupując nowy samochód, staramy się o niego dużo bardziej dbać, niż o taki, który mamy już przez dłuższy czas, tak jest z każdym nowym przedmiotem, jest to zupełnie naturalne. Jednak nie zawsze nam się to udaje, zwłaszcza gdy jesteśmy zmuszeni zostawić swoje auto na kilka godzin w innym miejscu niż nasz garaż, Na szczęście istnieje doskonała metoda, by zabezpieczyć karoserię samochodu przed niechcianymi zadrapaniami.

Ochrona karoserii samochodu

naklejki ochronne na autoOdbijające się kamienie spod kół innych samochodów mogą skutecznie zniszczyć lakier na naszym aucie, te mikro ryski psują wygląd całego samochodu. Podobnie jest w przypadku, gdy ktoś otrze się o nasz samochód swoim autem na parkingu. Ciągłe odmalowywanie poszczególnych elementów jest po pierwsze czasochłonne, a po drugie bardzo kosztowne. Możemy temu zaradzić, oklejając swoje auto naklejkami ochronnymi. Naklejki ochronne na auto tworzą swego rodzaju ochronę przed zarysowaniami. Milimetrowa warstwa folii zbiera wszystkie uszkodzenia na swojej powierzchni, nie dopuszczając do uszkodzenia lakieru. Naklejki możemy stosować na powierzchni całego auta lub w miejscach najbardziej narażonych na zarysowania. Do wyboru mamy folię przezroczystą, która pozwala na zachowanie pierwotnego koloru auta, folię w kolorze lub przezroczystą z różnymi wzorami. Każda z nich idealnie spełnia swoje zadanie, to, jaką wybierzemy, zależy tylko od naszego gustu.

Koszt oklejenia całego auta średniej wielkości to około kilkuset złotych. Może się to wydawać dużym wydatkiem, jednak jest to bardzo niski koszt w zestawieniu z kosztami, jakie musielibyśmy ponieść w przypadku chęci odmalowania auta u lakiernika. Taką naklejkę możemy ściągnąć i nakleić nową, a nasz lakier zostanie nieskazitelny, dzięki czemu wartość auta tak szybko nie spadnie.

 

Komentarze są wyłączone