Jak przygotowałem plakaty dla zespołu smooth jazz na koncert

Jak przygotowałem plakaty dla zespołu smooth jazz na koncert

Dom kultury organizował elitarną imprezę muzyczną tylko dla prawdziwych melomanów. Poprosił mnie abym przygotował odpowiednią szatę graficzną. A był to smooth jazz event, na który miał przyjechać sławny zespół smooth jazz na koncert.

Zespół smooth jazz na koncert i jego reklama

zespół smooth jazz na koncertCałkiem dobrze się złożyło bo bardzo lubię polski smooth jazz. Zrobiłem zatem świetne ulotki i plakaty na ten smooth jazz event, aby przyjechało bardzo wiele osób. Dyrektor stwierdził, że jestem bardzo doskonały w tym co robię, czułem, że chce mnie zwerbować. Jednak ja oprócz zapłaty za plakaty, chciałbym za darmo zobaczyć jak się ma nowa muzyka fusion jazz. Dyrektor powiedział, że to całkiem dobry pomysł, ale musiałbym sprzedawać płyty. To już mi się nie podobało, chyba, że mógłbym te płyty wziąć ze sobą do domu. To z kolei nie spodobało się dyrektorowi. W każdym razie skupiłem się na tym, aby ten smooth jazz event dobrze wyglądał na plakatach i ulotkach. Wysłałem też projekt do lokalnej gazety w której redaktor naczelny znał doskonale polski smooth jazz, ponieważ za młodu w takim grał. Stwierdził kiedyś, że nowa muzyka fusion jazz, bez jego ingerencji i inwencji, oraz niezaprzeczalnemu talentowi nie sprzedawałaby się tak dobrze. Może jest w tym ziarno prawdy, ja lubię, a nawet zasłuchuje się często w polski smooth jazz, a poza tym znam doskonale zespół smooth jazz na koncert. Będę tak czy siak, czy dyrektor mi da wejściówkę, czy będę musiał sobie ją kupić. Rzadko w naszym mieście odbywa się taki smooth jazz event, a to jest wysokiej rangi wydarzenie kulturalne na którym warto się pojawić.

Dlatego, że dla mnie nowa muzyka fusion jazz jest bardzo ważna i polecam każdemu, który chciały posłuchać. To muzyka, która zaprowadza naszą wyobraźnie w piękne relaksujące rewiry. Świat może stać się tu.

Warto zobaczyć zespół Slow – smooth jazz na koncert

Komentarze są wyłączone