Jestem magikiem wynajmowanym na różne imprezy

Jestem magikiem wynajmowanym na różne imprezy

Pracuję jako księgowy w jednej z firm. Magia zaś jest moim hobby, które regularnie pielęgnuję. Stałem się tak dobry, że zdecydowałem na tym sobie dorobić. Wrzuciłem ogłoszenie do gazety i na odzew to wcale nie musiałem długo czekać.

Na imprezach każdy pokaz magii zachwyca gości

pokazy magii na imprezachPierwsze zlecenie dostałem z firmy, która organizowała wyjazd dla pracowników. Interesowały ich przede wszystkim pokazy magii na imprezach i dlatego się do mnie zgłosili. Wiedziałem dokładnie co mogę pokazać i chętnie przyjąłem to zlecenie. Taka widownia jest na pewno wymagająca, dlatego przygotowałem jedne ze swoich najlepszych numerów. Posiadam niezbędne przedmioty, bez których niektóre sztuczki magiczne nie mogłyby być pokazane. Wszystko spakowałem i pojechałem na imprezę. Dorabiam sobie tylko w weekendy, ponieważ w tygodniu pracuję i nie ma na to czasu. Impreza firmowa udała się nieźle a każda moja magiczna sztuczka zachwyciła imprezowiczów. Niektórzy to nawet do mnie podchodzili i pytali jak to robię, ale nie mogę zdradzać żadnych tajemnic. Sztuczek magicznych nauczyłem się sam. Obserwowałem najlepszych w tej branży i pojąłem na czym to wszystko polega. Tym bardziej nie chciałem niczego zdradzać. Kolejne zaproszenie jakie dostałem było na imprezę organizowaną w teatrze. Miał się tam odbyć pokaz magii przed premierą i zatrudniono mnie do tego zadania. Byłem dumny z takiej publiczności, która przez cały czas nagradzała mnie oklaskami. Wiem, że jestem świetny w tym co robię i ludziom się to podoba.

Po roku zrezygnowałem z pracy i całkowicie poświeciłem się sztuczkom magicznym. Praca sprawia mi teraz mnóstwo przyjemności i daje satysfakcję. Stałem się jeszcze lepszy w tym co robię i nawet jeżdżę po całym kraju na różne pokazy. Jestem zadowolony.

Komentarze są wyłączone