Jestem producentem balustrad i schodów nierdzewnych

Jestem producentem balustrad i schodów nierdzewnych

Od kilku lat mam własny zakład produkcyjny, w którym wykonuję konstrukcje stalowe. Jest to dobry biznes, ponieważ niewiele osób chce się nim zajmować. Wolą mieć wygodne posady biurowe, czy zajmować się nowymi technologiami, a nie przemysłem ciężkim na Śląsku.

Balustrady schody nierdzewne są popularne

balustrady schody nierdzewne

Jednak moim zdaniem w Katowicach są bardzo dobre warunki do prowadzenia takiej działalności. Znałam się też trochę na tym biznesie wcześniej, ponieważ mój ojciec pracował jako spawacz i wykonywał zatem spawanie konstrukcji stalowych i innych. Był w tym bardzo dobry, a przy tym miał dużo zamówień. Ja jednak wolałam się skupić na samej produkcji, bo uznałam to za bardziej dochodowe. Na początku musiałam kupić odpowiednie maszyny i urządzenia, bo to jest najważniejsze w takiej fabryce. Materiał również jest bardzo ważny, bo chciałam postawić na wyroby ze stali nierdzewnej. Takie konstrukcje stalowe są odporne na warunki atmosferyczne, na wodę i śnieg, więc można je stosować wszędzie. Często są to ładne balustrady nierdzewne Śląsk. Używane są jako schody przeciwpożarowe, pojawiają się też w biurowcach, fabrykach, a ostatnio nawet w nowoczesnych domach w województwie małopolskim. Sama mam takie balustrady i schody nierdzewne u siebie w domu, więc wiem to z własnego doświadczenia. Mój dom jest bardziej industrialny niż nowoczesny, jednak w tym stylu takie akcenty wykonane z metalu bardzo pasują. Nie musiałam zatem nigdzie szukać tego, czego potrzebowałam do domu tylko wybrałam coś z mojej kolekcji. Konstrukcje stalowe to coś co dobrze się sprzedaje, bo są często wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle i w budownictwie.

Nie muszę się zatem martwić o brak zamówień. Mam nadzieję, że zawsze tak będzie i że moja produkcja będzie szła pełną parą. Na razie przymierzam się do ekspansji i rozszerzenia działalności na inne województwa.

Komentarze są wyłączone