Jestem serwisantem basenowym

Jestem serwisantem basenowym

Po szkole nie bardzo wiedziałem co chcę robić w życiu. Wybrałem liceum ogólne, żeby później mieć większy wybór. Na studia nie poszedłem, ponieważ nie widziałem takiej konieczności. Postanowiłem od razu poszukać jakiejś dobrze płatnej pracy.

Serwisant basenowy musi posiadać odpowiednie kwalifikacje

serwis basenowyZainteresowała mnie firma, która oferuje serwis basenowy i uznałem, że to będzie idealne zatrudnienie dla mnie. Co prawda nie posiadałem żadnego zatrudnienia, ale pracodawca zadeklarował, że mnie przeszkoli. Odpowiadało mi to a serwis basenowy to przecież nie taka trudna praca. Odbyłem więc szkolenie, na które zostałem skierowany przez pracodawcę i poznałem tam na czym dokładnie polega serwis basenowy, którym mam się zajmować. Po szkoleniu miałem egzamin sprawdzający i po nim mogłem zabrać się do pracy. Dzięki temu, że odbyłem taki kurs dostałem ofertę wyższych zarobków. Pracuje póki co w placówkach sportowych, które mają baseny. Nasza firma również je sprzedaje i takich klientów odwiedzam. Podoba mi się ten serwis basenowy, ponieważ radzę sobie z tymi obowiązkami bardzo dobrze. Posiadam niezbędną wiedzę do wykonywania tej pracy. Ostatnio otworzył się u nas nowy basen kryty i nasza firma montowała ten basen. Minęły już pierwsze dwa miesiące i mam tam jechać, żeby przeprowadzić serwis basenowy. Szef mi ufa i wysyła mnie samego na takie prace. Wie, że jestem odpowiednio przeszkolony i świetnie sobie radzę ze wszystkim. Pojechałem sam do tego klienta i zabrałem się za serwis.

To była dość prosta praca, ponieważ to miało być kontrolne sprawdzenie. Wszystko działa jak należy i podpisał mi klient protokół. Dobrze, że znalazłem taką świetną pracę, z której na prawdę jestem bardzo zadowolony. Może jeszcze pójdę na studia w przyszłości.

Komentarze są wyłączone