Katalogi z poliwęglanem litym

Katalogi z poliwęglanem litym

Nazywam się Mariola i jestem właścicielką firmy handlowej. W ciągu miesiąca otrzymuję mnóstwo katalogów od producentów, którzy chcą podjąć ze mną współpracę. Przeglądam je oczywiście, ponieważ często można znaleźć jakieś ciekawe produkty.

Poliwęglan lity jest trwały

poliwęglan lityW zeszłym tygodniu otrzymałam katalog od procenta, który wykonuje świetliki z poliwęglanu co mnie bardzo zainteresowało. W katalogu były wyszczególnione również rodzaje materiałów, jakie są wykorzystywane. Używany do produkcji jest twardy poliwęglan lity, który jest bardzo trwały. Wiem, ponieważ mam przed wejściem daszek z poliwęglany, do którego budowy był wykorzystany właśnie ten materiał. W katalogu było mnóstwo ciekawych budowli, nawet nie wiedziałam, że do niektórych można wykorzystać poliwęglan kanalikowy. Zdecydowałam, że mogę go wykorzystać do zadaszenia naszego parkingu przed firmą. W katalogu był podany numer kontaktowy, więc od razu zadzwoniłam. Zlecenie złożyłam na płyty poliwęglanowe, z których ma powstać zadaszenie na parkingu. Do wyrobu wybrałam poliwęglan kanalikowy, który idealnie nadaje się do tego typu budowli. W firmie mam pracowników, którzy wykonają budowlę, dlatego zamówiłam same płyty poliwęglanowe bez usługi montażu. Zaoszczędzę przy tym sporo pieniędzy. Oczywiście moi pracownicy otrzymają za swoją pracę wynagrodzenie. Dobrze, że otrzymałam ten katalog, ponieważ ceny są atrakcyjne i w końcu parking przed firmą będzie zadaszony. Jakoś wcześniej nie miałam czasu się tym zająć z uwagi na nadmiar obowiązków.

Zastanawiam się też, czy nie złożyć może zamówienia na daszek z poliwęglanu, ponieważ od strony podwórka również by się przydał. Jest tam palarnia i jak pada deszcz, to moi pracownicy mokną. Jeżeli będę dość zadowolona z ich produktów to wtedy się nad tym zastanowię.

Komentarze są wyłączone