Koleżanka przygotowała reklamę o grzejnikach dekoracyjnych.

Koleżanka przygotowała reklamę o grzejnikach dekoracyjnych.

Zawsze chciałam pracować w agencji reklamowej. Niestety nie miałam głowy do haseł reklamowych. Zawsze wydawało mi się, ze jestem za mało kreatywna. Poznałam koleżankę na wakacjach zagranicznych i ona właśnie sporo opowiedziała mi o tej branży.

Grzejniki dekoracyjne różnią się od tradycyjnych

grzejniki dekoracyjneOstatnio przygotowywała reklamę dla sklepu. Sklep hydrauliczny był na rynku już kilka lat ale właściciel postanowił przeznaczyć pewną kwotę na reklamę swoich grzejników, które sprzedawał. Sklep hydrauliczny działał na rynku prężnie ale każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu i warto w nią inwestować. Poza tym jak Asia mi opowiadała sklep hydrauliczny znajdował się w mieście Warszawa, która niestety jest bardzo doża i znajduje się w niej sporo sklepów i hurtowni z taka branżą. Hurtownia hydrauliczna oferuje swoim klientom dużo niższe ceny na grzejniki więc właściciel sklepu nie próżnował. Od wielu lat starał się zapewniać jak najlepsze materiały. Grzejniki kanałowe, które sprzedawał były wykorzystywane do ogrzewania podłogowego. Montowało się je pod panelami. To jest bardzo często wykorzystywane w nowych budynkach a także w hotelach. Sama chciałabym mieć takie grzejniki w domu. Jednak mieszkam w starym budownictwie i niestety nie mam możliwości żeby zamontować grzejniki kanałowe. Stylowe grzejniki dekoracyjne z Warszawy pierwszy raz widziałam właśnie w reklamie telewizyjnej. Jak się okazało tą właśnie reklamę przygotowywała Asia. Pogratulowałam jej bo reklama bardzo mi się spodobała i przykuwała uwagę a o to przede wszystkim w reklamie chodzi. Ja jako księgowa w firmie farmaceutycznej wiem doskonale ile reklama może pomóc w prowadzeniu firmy. Zdaje sobie sprawę także ile kosztuje.

Grzejniki dekoracyjne po opublikowaniu reklamy w telewizji stały się bardziej doceniane przez klientów. Asia po dwóch tygodniach rozmawiała z właścicielem sklepu i okazało się, że ich sprzedaż sporo wzrosła.

Komentarze są wyłączone