Konkursy i najlepsze koperty bąbelkowe

Konkursy i najlepsze koperty bąbelkowe

Znalazłam w internecie stronę ze świetnymi konkursami. Zazwyczaj wystarczy odpowiedzieć oryginalnie na jakieś pytanie, dzięki czemu można wygrać wybraną przez siebie nagrodę – najczęściej są to kosmetyki, książki czy zabawki.

Koperty bąbelkowe do pakowania biżuterii

koperty bąbelkoweNie są one może warte fortuny, ale bardzo miło jest zostać wybranym jako zwycięzca. Zazwyczaj nagroda przychodzi pocztą i jest ładnie zapakowana w opakowania kartonowe. Zdarzyło mi się wygrać biżuterię – była drobna, więc osobno zapakowano kolczyki oraz naszyjnik w dyskretne woreczki strunowe i najlepsze koperty bąbelkowe. Jednak moje ulubione są kartony fasonowe – jeśli dostanę jakąś nagrodę dostarczoną w takim opakowaniu, cieszę się podwójnie, ponieważ zazwyczaj wykorzystuję je potem do prezentów dla bliskich. Wystarczy jakoś ciekawie ozdobić taki karton – czy to kolorowym papierem, czy po prostu flamastrami, a nabiera on zupełnie nowego wyglądu. Poza tym jest ładny i wygodny w otwieraniu. Wykorzystuję go raczej jako skrzyneczkę na bardziej osobiste prezenty – jak ten, który kiedyś zrobiłam mojemu chłopakowi. Ozdobiłam własnoręcznie taki karton a do środka wrzuciłam dwadzieścia jeden karteczek mówiących o tym, za co go kocham. Ta liczba nie była bezpodstawna – tyle właśnie kończył lat tego dnia. Pod karteczkami mieściło się moje zdjęcie, a wszystko to skropiłam perfumami.

Dorzuciłam jeszcze parę jego ulubionych słodyczy oraz dobre wino, bo lubimy wspólnie usiąść i napić się czegoś dobrego. Mój chłopak mówił potem, że aż się popłakał ze wzruszenia – prezenty od serca są zawsze najlepsze.

Informacje: http://pakowacz.eu

Komentarze są wyłączone