Konserwacja okien w mieszkaniu

Konserwacja okien w mieszkaniu

 

Jestem bardzo zapracowaną osobą i przez to, że dość często służbowo podróżuję czasami nawet nie zdaje sobie sprawy z pewnych usterek w moim domu. Przykładowo, to moja mama, która przyjechała do Poznania na wakacje na dwa tygodnie poinformowała mnie, że moje okna nie działają tak sprawnie jak powinny. Zdziwiłam się, bo były montowane dopiero rok temu.

Konserwowanie okien wymaga regularności

profesjonalna konserwacja okien - poznańWłaściwie nie zdawałam sobie sprawy z tego, że o okna oprócz mycia trzeba w jakikolwiek sposób dbać. Uświadomił mnie o tym fachowiec, którego zatrudniłam po tym jak mama powiedziała mi o tym, co jest nie tak z oknami w moim domu. Teraz już wiem, że jeżeli interesuje nas profesjonalna konserwacja okien – Poznań może pochwalić się naprawdę dobrymi fachowcami w tej dziedzinie. Problemów z oknami było parę. Mama zauważyła, że niektóre z nich nie są szczelne i ciężko obraca się w nich klamka. Natomiast fachowiec stwierdził jeszcze, że okucia strzelają i trzeba wymienić kilka elementów. Cieszę się, że teraz już wiem jak prawidłowo dbać o okna, jednak szczerze mówiąc to nie mam czasu by co jakiś czas sprawdzać samodzielnie stan okien we wszystkich pomieszczeniach. Dlatego też w przyszłości będę nadal wynajmowała do tego odpowiednich ludzi. Muszę tylko pamiętać o tym by korzystać z ich usług regularnie. Myślę, że już teraz dodam sobie daty kolejnych przeglądów do kalendarza w telefonie.

Teraz już wiem, że konserwacja okien jest bardzo potrzebna by okna były sprawne przez długi czas i nie trzeba było ich zbyt szybko wymieniać. Mam nadzieję, że dzięki temu, że okna będą przechodziły regularne przeglądy to uda mi się je utrzymać w dobrym stanie i nie będę musiała więcej wstydzić się przed mamą, że nie zauważyłam nawet, że moje okna nie są do końca szczelne.

 

Komentarze są wyłączone