Koszulki z nadrukiem dla grupy tanecznej

Koszulki z nadrukiem dla grupy tanecznej

Jestem tancerzem i należę do grupy tanecznej specjalizującej się w tańcu w stylu hip-hop. Mieliśmy niedawno nasz pierwszy poważny występ na zawodach, więc bardzo zależało nam na tym by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadbaliśmy nie tylko o to by choreografia była wyśmienita ale też przyłożyliśmy się do tego jak wyglądamy w czasie występu i jakie robimy wrażenie.

Zamówiliśmy koszulki z logiem naszej grupy tanecznej

cena za koszulki z nadrukiemChcieliśmy żeby każdy z nas miał taką samą koszulkę z logo naszej grupy podczas tego występu. Nasze logo było bardzo fajne, bo stworzył je jeden z członków grupy, który pracuje jako grafik komputerowy. Taniec to jego hobby, a tańczenie w naszej grupie jest jego wielką pasją. Znaleźliśmy sklep internetowy, w którym nie tylko sprzedają fajnie koszulki, ale też wykonują t-shirty i bluzy na zamówienie z dowolną grafiką. Cena za koszulki z nadrukiem jaką zapłaciliśmy nie była wysoka, ponieważ zamawiałem aż piętnaście sztuk. Jeżeli kupuje się kilka sztuk przedmiotów w takich sklepach to zawsze można liczyć na jakiś mały rabat. Generalnie ceny w tym sklepie nawet bez rabatu są w bardzo porządku, więc otrzymując 15% rabatu zrobiliśmy naprawdę niezły deal. Wybraliśmy czarne koszulki, bo to najbardziej uniwersalny kolor. Poza tym nasze logo jest bardzo jasne i jaskrawe, więc świetnie wygląda na takim ciemnym tle.

Niestety podczas konkursu tanecznego nie udało nam się zdobyć pierwszego miejsca. Ale i tak byliśmy na podium! Zdobyliśmy trzecie miejsce co nadal jest dla nas i tak dużym szokiem, ponieważ to naprawdę dobry wynik jak na nowicjuszy. Pierwszy turniej i od razu taka nagroda. Zamówione koszulki sprawdziły się świetnie i pewnie będziemy jeszcze je wykorzystywać w czasie naszych występów. Albo zamówimy jakieś nowe.

Komentarze są wyłączone