Kraty rolowane w bramie sąsiada

Kraty rolowane w bramie sąsiada

Mam do was takie pytanie, czy lubicie swoich sąsiadów? Bo ja nie lubię swoje sąsiada, ale nie ze względu, że jest nie miły czy coś w tym stylu, nie. Po prostu mój sąsiad bardzo robi dużo hałasu po południu, jak akurat chcę odpocząć.

Hałaśliwe montowanie krat rolowanych i bramy

garaż

Ciągle coś wierci, uruchamia swoje maszyny, które strasznie głośno chodzą.Tak jest w dzień w dzień. Oszaleć idzie, człowiek nie może nawet swoich myśli usłyszeć. Często mu zwracałam uwagę, że nie powinien tak głośno hałasować, gdyż inni też tu mieszkają, sąsiedzi z drugiej strony to mają małe dziecko. Sąsiad jest na emeryturze i łapie się wszelkiego zajęcia, ciągle coś poprawia w swoim domu i w ogrodzie. Zapytałam go dlaczego tych prac nie robi do południa, odpowiedział mi, że popołudniu mu się lepiej pracuje. Wiele razy druga sąsiadka z tym małym dzieckiem dzwoniła po policję, by coś z tym zrobili. Można zrozumieć, że trzeba czasami coś zrobić, ale nie codziennie. Tak jest od ponad dwóch miesięcy. Ostatnio montował sobie nową bramę garażowa, była to brama rolowana. Ile się namęczył by otwory wywiercić. Trochę dziwną miał tą bramę, gdyż miała ona kraty rolowane, raczej takich bram się nie stawia w garażu, ale jego wybór. Ja na przykład mam dwie bramy szybkobieżne.

W końcu wróciła jego żona z sanatorium i przeprosiła za męża, powodem tych wszystkich prac był fakt, że oni sprzedają komuś ten dom, ale kupcy zgodzili się go kupić pod warunkiem, że zostaną dokonane drobne zmiany w wyglądzie domu oraz ogrodu. Przynajmniej się skończą się te hałasy.

W rozpoznaniu tematu, tego co mój sąsiad montuje i czym tak hałasuje pomogła mi strona – kraty rolowane – www.systemo.eu

Komentarze są wyłączone