Krzesła do jadalni w salonie meblowym

Krzesła do jadalni w salonie meblowym

Niedawno w moim mieście został otwarty nowy salon meblowy. Lubię chodzić na otwarcia takich miejsc bo jednak zawsze na początek są przygotowane jakieś atrakcje. Mój mąż zresztą by mi nie wybaczył gdybyśmy nie poszli na otwarcie takiego miejsca.

Krzesła do jadalni i promocje

krzesła do jadalniZresztą za jakiś czas planujemy z mężem dość duży remont także może uda nam się coś akurat kupić w bardzo dobrej cenie. Ten nowy salon meblowy znajduje się blisko nas także nawet nie musimy jechać tam samochodem a możemy sobie zrobić naprawdę przyjemny spacer. W salonie meblowym rzeczywiście było bardzo dużo promocji. Jednak w większości promocje te dotyczyły jakiś dodatków. A mnie i męża bardziej interesowały po prostu meble. Gdy doszliśmy do działu gdzie są nowocześnie wyglądające krzesła do jadalni zobaczyliśmy, że właśnie tam zaczynają się promocje. I bardzo dobrze bo uważam, że przydałyby nam się takie nowoczesne krzesła, których pewnie jeszcze nikt nie ma. Krzeska były w naprawdę dobrej cenie także postanowiliśmy kupić kilka. Będą na pewno idealnie pasowały do naszej odnowionej jadalni. Oczywiście jakiś czas będą musiały poczekać bo remont planujemy zrobić dopiero za miesiąc ale to przecież nic nie szkodzi, że wcześniej kupimy te krzesła. Spodobały mi się także hokery jednak obawiam się, że nie będę miała miejsca by je akurat gdzieś postawić. Jednak hokery nadają się do mieszkać z dużą powierzchnią lub do domów. My z mężem mamy małe mieszkanie i uważam, że ta mała jadalnia to jest już jakieś szaleństwo. Zamówiliśmy transport na te krzesła.

Mamy bardzo blisko ale nie wzięliśmy samochodu a dzisiaj przy zakupach mebli transport na terenie miasta jest bezpłatny także dla nas to tylko wygoda bo nie musimy drugi raz tu jechać. Myślę, ze salon będzie przez nas dosyć często odwiedzanym miejscem. Szczególnie niedługo gdy będziemy już w trakcie remontu.

Komentarze są wyłączone