Kupno cystern chemicznych

Kupno cystern chemicznych

Minigolf był próbą zaszczepienia zamiłowania do sportu u moich dzieci. Sam od czasu do czasu lubiłem wybrać się na pole golfowe na obrzeżach miasta i zrelaksować. W czasie, gdy syn z córką zawzięcie rywalizowali, odebrałem telefon od koordynatora swojej firmy, który przekazał mi, że musimy zamówić cysterny chemiczne. Po powrocie do domu zasiadłem przed laptopem i zacząłem przeglądać ogłoszenia.

Poszukiwanie cystern chemicznych

cysterny chemiczne na sprzedażZajmuję się głównie transportem różnych materiałów wybuchowych, chemii ADR, w tym produktów powstałych na bazie ropy naftowej. Bezpieczeństwo pracy w takiej firmie jest, oczywiście, precyzyjnie monitorowane. Ważne jest również to, aby transportowane przez nas materiały były przewożone w warunkach określonych przez konwencję ADR. Dlatego analizując cysterny chemiczne na sprzedaż, miałem otwartą zakładkę z obowiązującymi przepisami. Była to łatwa, przyjemna praca przed komputerem. Znalazłem kilka sprawdzonych firm, które oferowały interesujące mnie cysterny. Na każdej z przeglądanych przeze mnie stron internetowych informowano o spełnianych punktach umowy ADR. Cysterny musiały być dobrze izolowane, aby temperatura przewożonych substancji była stała. W końcu wybrałem firmę, która oferowała konkurencyjne ceny cystern chemicznych i poinformowałem o swojej decyzji koordynatora. On sam zajął się zamówieniem wystawionych na sprzedaż zbiorników.

Znalezienie odpowiedniej cysterny było odpowiedzialnym, ale nietrudnym zadaniem. Nasze zamówienie obejmowało zbiornik o objętości kilkadziesiąt litrów wraz z ciągnikiem. Cysterna wyposażona była w specjalną, termoodporną izolację, wykonaną z materiałów koniecznych do transportu paliwa. Była wyprofilowana do klas przewożonych przez nas substancji – materiałów i przedmiotów wybuchowych oraz materiałów ciekłych zapalnych.

Komentarze są wyłączone