Kupuję z żoną kombinezony i kaski na motor

Kupuję z żoną kombinezony i kaski na motor

Od małego interesowałem się motoryzacją. Moim marzeniem był motocykl. Moja mama nigdy się nie zgadzała. Kiedy jednak skończyłem trzydzieści lat postanowiłem sobie zrobić prezent na okrągłe urodziny.

Ja wybrałem kask nolan n87

kaskMoja żona miała trochę obaw ale uspokoiłem ją i zagwarantowałem, że zawsze będę jeździł bardzo ostrożnie. Motor pomógł mi wybrać mój szwagier, który pracuje w tej branży. Kidy sprzęt już miałem zakupimy postanowiłem pojechać z żoną do sklepu po niezbędne akcesoria. Kask na motor nolan, który wybrałem był dobrej jakości. Musiałem dobrać odpowiedni rozmiar. Nolan n21 sprzedawca polecił mojej żonie. Ona na początku nie chciała ale wiedziałem, ze prędzej czy później skusi się na przejażdżkę. Ja wybrałem kask nolan n87. bezpieczeństwo to podstawa nie można jeździć na motorze bez odpowiednich akcesoriów. Kombinezon na motor dwuczęściowy kupiłem żonie. Wybrała sobie w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami. Na kombinezonie znajdowały się także elementy odblaskowe. Ja się okazało kombinezon na motor dwuczęściowy po zapięciu wygląda jak jednoczęściowy. Sprzedawca powiedział, że zazwyczaj kobiety decydują się na ten rodzaj kombinezonu. Ja wybrałem sobie kombinezon tej samej marki ale jednoczęściowy. Zostały nam do kupienia jeszcze tylko buty. W sklepie nie było naszych rozmiarów. Sprzedawca powiedział, ze jutro będzie dostawa butów firmy alpinestars. Buty motocyklowe alpinestars są trochę droższe w porównaniu do konkurencji, jednak są trwałe i o wiele bardziej wytrzymałe. Poza tym są przewiewne i dobrze zabezpieczają kostki. Jutro po pracy podjedziemy z żoną i dobierzemy sobie buty.

W weekend będziemy mogli wypróbować nasz sprzęt. Po pracy podjechaliśmy do galerii. Buty motocyklowe alpinestars w naszym rozmiarze były już dostępne. Każdy z nas wybrał sobie wzór i kolor, który nam odpowiadał.

Więcej w temacie można znaleźć na: www.msmoto.pl

Komentarze są wyłączone