Kurs profesjonalnej naprawy komputerów

Kurs profesjonalnej naprawy komputerów

Zacznę od tego, że już od jakiegoś czasu jestem osobą bezrobotną. Niestety tak już jest w życiu, że czasem ciężej jest znaleźć sobie pracę. Ja dotychczas pracowałem w dużej firmie, jako specjalista kadr, niestety firma ta została rozwiązana, wskutek czego zarówno ja, jak i inni pracownicy tej firmy pozostaliśmy bez pracy.

Naprawa komputerów i częste kursy

naprawa komputerów Przez kilka ostatnich miesięcy szukałem pracy, jednakże w mieście, w którym mieszkam, a miastem tym jest Kraków jest bardzo ciężko znaleźć sobie pracę. Powiem szczerze, że przez to że jestem bezrobotny straciłem do wszystkiego chęć i motywację. Z tego letargu jednakże wyrwała mnie moja żona i zmotywowała mnie do tego, żebym coś zrobił ze swoim życiem. Po zastanowieniu, co powinienem zrobić stwierdziłem, że idealny rozwiązaniem będzie zapisanie się na kurs naprawy komputerów. Już od zawsze interesowała mnie różnego rodzaju profesjonalna naprawa komputerów kraków, a okazało się, że w Krakowie co miesiąc takie właśnie kursy są organizowane. Już kiedyś zastanawiałem się nad tym kursem i przeglądałem oferty, jednakże z racji tego, że byłem zajęty pracą, to na taki właśnie kurs nie miałem czasu. Obecnie mam nadmiar wolnego czasu, dlatego też postanowiłem skorzystać z okazji i zapisałem się na ten kurs. Kurs ten trwał, co prawda tylko trzy tygodnie, ale naprawdę bardzo dużo się nauczyłem i zyskałem uprawnienia, dzięki którym teraz mogę pracować jako specjalista od napraw komputerów. Po tym właśnie kursie postanowiłem poszukać sobie pracy związanej właśnie z naprawą komputerów. Znajomy powiedział mi, że znajdujący się na jego osiedlu serwis komputerów poszukuje pracownika od napraw.

Postanowiłem udać się tam, no ale niestety mnie nie przyjęli ze względu na brak doświadczenia. Nie poddam się jednak i mam nadzieję, że w końcu uda mi się znaleźć pracę.

Komentarze są wyłączone