Kwiaciarnia online odniosła sukces

Kwiaciarnia online odniosła sukces

Zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Długo myślałam jaką branżą chciałabym się zająć aż w końcu zdecydowałam się na kwiaciarnię. Przygotowałam biznes plan żeby wywalczyć dofinansowanie ze środków unijnych. Jestem studentką i uważam, ze taka pomoc mi się należy za kreatywność. Wpadłam na pomysł żeby prowadzić kwiaciarnię online.

Otworzyłam kwiaciarnię w internecie

kwiaciarnia online wrocławWe Wrocławiu nie było takiej kwiaciarni. Uważałam, ze mój pomysł jest świetny i rzeczywiście był on chwalony przez komisję, której spodobał się mój biznes plan. Dostałam dofinansowanie i mogłam otworzyć kwiaciarnię. Kwiaciarnia online wrocław na pewno wymagała ode mnie wiele zaangażowania. Musiałam zainwestować w reklamę a także w piękne kwiaty, które będę wysyłać do klientów. Podpisałam umowę z firmą kurierską, która będzie dostarczała kwiaty do moich klientów. Udało mi się wynegocjować bardzo niską kwotę dostawy. Dzięki temu klienci nie odczują tego w zamawianiu u mnie kwiatów. Wszystkie kwiaty a także dodatki będzie można sobie dokładnie obejrzeć na mojej stronie internetowej, którą przygotował dla mnie brat. Zawarłam tam wiele cennych informacji o kwiatach a także o możliwości składania zamówień. Moja kwiaciarnia online od razu cieszyła się sporym zainteresowanie. Klientom spodobał się mój pomysł i chętnie dokonywali zamówień przez internet. Wielu chwaliło mój kreatywny pomysł. W dzisiejszych czasach wiele zakupów dokonuje się przez internet i kwiaty można kupować w ten sam sposób.

Ciesze się, że odważyłam się na rozpoczęcie swojego biznesu. Nie wierzyło we mnie wiele osób ale pokazałam im, że warto dążyć do założonych przez siebie celów. Moja ciągle się rozwija i na pewno będę stale w nią inwestować. kwiaty zamawiam od najlepszych dostawców i dzięki temu są zawsze śwież.

Komentarze są wyłączone