Kwiaty w pięknym pudełku dla żony

Kwiaty w pięknym pudełku dla żony

Swoją żonę bardzo kochałem i dla mnie to była najpiękniejsza kobieta na świecie. Często robiłem jej drobne prezenty, które doceniała. Paulina była ode mnie starsza o pięć lat, ale ta różnica wieku nie miała żadnego znaczenia. Dogadywaliśmy się wręcz idealnie w każdym temacie.

Kwiaty w pudełku prezentem na rocznicę ślubu 

kwiaty w pudełkach szczecinZ żoną niebawem miałem obchodzić kolejną rocznicę ślubu. Jak zawsze planowałem zabrać ją do jakiejś drogiej restauracji i spędzić miły wieczór. Taka forma świętowania bardzo nam odpowiadała. W tym roku jednak postanowiłem wprowadzić dodatkowy element. Planowałem podarować żonie kwiaty. Rzadko jej kupowałem kwiaty, gdyż skupiałem się na czymś innym. Żona kochała słodycze i głównie dostawała ode mnie coś słodkiego. Kolega z pracy podpowiedział mi, że była kwiaciarnia, w której dostępne były cięte kwiaty w pudełkach Szczecin był dużym miastem, ale do tej kwiaciarni na szczęście miałem blisko i wybrałem się tam zaraz po pracy. W kwiaciarni dostępnych było mnóstwo świeżych kwiatów. Pudełka, w których się one znajdowały były eleganckie i dodatkowo obwiązane wstążką. Każde takie pudełko z kwiatami wyglądało uroczo i nawet zacząłem się zastanawiać jakie kwiaty wybrać dla żony. Kobieta, która pracowała w kwiaciarni widząc moje niezdecydowanie postanowiła mi pomóc. Kiedy powiedziałem, że chcę kupić kwiaty na rocznicę ślubu, to zaoferowała wykonie kwiatów w pudełku ze specjalną dedykacją. Pomysł ten bardzo mi się spodobał, ponieważ był oryginalny.

Mojej żonie kwiaty w pudełku tak bardzo się spodobały, że ciągle na nie patrzyła. Nawet ustawiła je w widocznym miejscu. Cieszyłem się, że udało mi się zrobić jej taką miłą niespodziankę z okazji rocznicy naszego ślubu. Zamierzam już zawsze się starać, ażeby ją zaskoczyć.

Komentarze są wyłączone