Ładne meble w kuchni

Ładne meble w kuchni

 

Mieszkanie, które kupiłam było wstanie deweloperskim. Czyli tak naprawdę nie było w nim nic tylko puste ściany. Trzeba było wszystko robić od początku. Cieszyłam się z tego bo mogłam mieć mieszkanie, które będzie wyglądało tak jak ja będę chciała.

Zamówienie mebli do nowego mieszkania

Lubin - meble na wymiarDla mnie jednym z ważniejszych pomieszczeń w całym domu była kuchnia. I postanowiłam, że tu musi być po prostu idealnie. Doszłam do wniosku, że nie będę kupowała gotowych mebli z salonu meblowego. Szukałam w internecie odpowiednich mebli na wymiar. I po dłuższych poszukiwaniach znalazłam Lubin – meble na wymiar właśnie. Były one zupełnie inne niż pozostałe. Był tam też naprawdę bardzo duży wybór i myślę, że praktycznie każdy znalazł by coś dla siebie. Te meble kuchenne były też w atrakcyjnej cenie pomimo tego, że są zrobione z naprawdę najlepszych materiałów i według mnie wyglądają najlepiej. Zadzwoniłam więc do tej firmy i powiedziałam, że byłabym zainteresowana zamówieniem u nich tych mebli. Pan umówił się ze mną na przyjazd do mieszkania. Bo dopiero po zmierzeniu wszystkiego mógł przygotować dla mnie taki projekt. W sumie to przyjechał dość szybo i w krótkim czasie udało się to wszystko zrobić. Projekt bardzo mi się spodobał. Pan zaproponował mi też wiele bardzo praktycznych rozwiązań jakie mogłabym mieć w swojej kuchni. Na wiele z nich się zgodziłam bo uznałam, że na pewno mi się przydadzą i tylko umilą czas spędzony tam. Na meble miałam czekać około miesiąca. nie jest to też tak dużo patrząc na konkurencję.

Po tym czasie zresztą meble zostały mi przywiezione i zamontowane. Wszystko odbywało się z wielką starannością. Cały montaż nie trwał długo a ja z przyjemnością patrzyłam się na to jak już niedługo będzie wyglądała moja kuchnia. Byłam bardzo zadowolona.

 

Komentarze są wyłączone