Litery podświetlane – logo sklepu

Litery podświetlane – logo sklepu

Jeżeli chce się mieć dużą ilość klientów, trzeba dbać o to, aby firma była widoczna na tle innych. Jeżeli jest to sklep stacjonarny, kawiarnia czy pub warto zamontować widoczne logo nad wejściem. Może ono skutecznie zwiększyć zainteresowanie.

Podświetlane kasetony w Krakowie

litery podświetlane krakówLogo zamontowane nad wejściem do sklepu to tak zwany kaseton. Ja postanowiłem zamontować go od razu na początku mojej działalności. Wiedziałem bowiem, że jeżeli dobrze przemyślę, co ma się na nim znaleźć, będzie on przyciągał pierwszych zainteresowanych. Oczywiście, nie może on być jedyną reklamą, ale sprawi, że w przestrzeni publicznej firma zaistnieje. Moje litery podświetlane kraków ujrzał jeszcze zanim sklep ekologiczny się otworzył. Właśnie w branży bio postanowiłem działać. Najpierw zamówiłem stworzenie logo, a później zrobienie kasetonu z podświetlanymi ledowo literami. Byłem zadowolony z wykonania. Nadal kaseton doskonale się prezentuje. W Krakowie można zaobserwować wiele takich elementów, szczególnie w centrum miasta. W przeciwieństwie jednak do bilboardów nie szpecą one miasta. Niekiedy są nawet elementem bardzo dekoracyjnym. Oczywiście, muszą być rozsądnie zaprojektowane tak, aby korespondowały z estetyką miasta. Wówczas i przechodnie na nie lepiej patrzą, i władze miasta. Trzeba więc dobrze się zastanowić nad tym, czego się oczekuje i nad tym, komu zleca się dane zadanie. Kraków niekiedy mnie zachwyca różnorodnością kasetonów. Jest ona naprawdę niesamowita.

Bardzo mi się to podoba, bo swego czasu była to dla mnie duża inspiracja. Kraków to w ogóle bardzo ładne i estetyczne miasto. Czasami zdarzają się brzydkie kasetony, ale na ogół są one w porządku albo nawet zachwycające. Warto je dokumentować, bo kreatywność różnych ludzi nie zna granic.

Komentarze są wyłączone