Markowe pojazdy jednośladowe

Markowe pojazdy jednośladowe

Zdecydowanie zbyt dużo czasu poświęcamy rzeczom, które w perspektywie czasu nie przynoszą nawet najmniejszych korzyści. Zatem warto zrobić przysłowiowy rachunek sumienia, by ocenić, ile czasu wolnego marnujemy i jak można to ewentualnie zmienić. 

Rower doskonałą alternatywą

damskie rowery marki KrossTak, właśnie! Jeden z najbardziej znanych środków transportu (nie wliczając popularnych różnego rodzaju pojazdów typu auto osobowe etc.), a tak często zapominany. I bardzo niesłusznie. Bowiem wprawienie dwóch rowerowych kół zazwyczaj nie wymaga ponadprzeciętnej siły fizycznej. W związku z tym nawet kobiety, które nie mogą poszczycić się imponującą tężyzną fizyczną, bez większych problemów mogą odbywać nawet kilkunastometrowe wycieczki rowerowe. Wystarczy tylko chcieć. A drugim z niezbędnych czynników jest, rzecz jasna, posiadanie odpowiedniego jednośladu. A takie właśnie damskie rowery marki Kross, polska firma będąca na rynku rowerowym już od lat, proponuje w kilku wariantach. Dla kobiet, które nie są zwolenniczkami szybkiej jazdy po szosach, zamiast roweru na cienkich oponach, oferuje rower na swój sposób klasyczny i z tego też powodu nazywany rowerem miejskim. Nie dość, że w jego przypadku rama skonstruowana została tak, by po kilku godzinach jazdy, kręgosłup w ogóle nie odczuł żadnego dyskomfortu, to dodatkowo jeszcze istnieje możliwość dołączenia bagażnika lub kosza na kierownicę. Aczkolwiek wśród pań jeżdżących na rowerach znajdą się też takie, które mają już duży staż w tej dziedzinie, toteż choć kolarstwo uprawiają jedynie w wymiarze amatorskim, oczekują od roweru wytrzymałości i uniwersalności – toteż makra Kross przed kilkoma laty wprowadziła kobiecą linię rowerów górskich.

Dawniej markowy rower kojarzył się z ogromnym wydatkiem, że niektórzy byli zdania, iż lepszą inwestycją będzie porządne auto. Dziś natomiast jest już zupełnie inaczej. Sygnatura firmy umieszczona na ramie roweru to nie tylko powód do dumy, ale także gwarancja jakości i wieloletniej jazdy bez jakichkolwiek obaw i usterek.

Komentarze są wyłączone