Medycyna estetyczna jest dostępna

Medycyna estetyczna jest dostępna

Moja mama jest osobą już grubo po pięćdziesiątce. Jest naprawdę nadal bardzo piękna i zadbaną kobietą. Całe życie dbała o swój wygląd. Może dlatego, że praktycznie całe swoje życie pracowała z klientami a w takiej pracy wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny.

Medycyna estetyczna wykonywana w Toruniu – dostępność

medycyna estetycznaZ siostrą chciałyśmy zrobić jej prezent na dzień matki. Chciałyśmy po prostu żeby poczuła się jeszcze młodziej i lepiej w swojej skórze. Zabrałyśmy ją po prostu do Torunia do kliniki medycyny estetycznej po to by troszeczkę ją odmłodzić i odświeżyć.Mam bardzo lubi różne nowości, wiedziałyśmy także że nie obrazi się za tego typu prezent. W końcu z siostrą chciałyśmy by jak najdłużej czuła się pięknie. Lekarz, który konsultował mamę zaproponował osocze bogatopłytkowe bo u niej powinno przynieść najlepsze rezultaty. Dobrym rozwiązaniem będzie także kwas hialuronowy wstrzyknięty w okolicę ust bo tam także pojawiały się już drobne zmarszczki. A w usta został by trochę wstrzyknięty botox by przywrócić im dawny wygląd. Mam zgodziła się na wszystkie propozycję a my z siostrą cieszyłyśmy się, że dziś medycyna estetyczna wykonywana w Toruniu jest już tak dostępna. Oczywiście kosmetologia jest także bardzo ważna podczas codziennej pielęgnacji skóry i to nie tylko skóry twarzy. Po tych zabiegach mama była bardzo szczęśliwa. Nie mogła się odczekać kiedy zobaczy ją tata. Były bardzo ciekawa co powie na jej zmianę. Poszła jeszcze do fryzjera i lekko rozjaśniła włosy. Teraz wyglądała naprawdę młodziej. I myślę, że tata może mieć powody do zazdrości bo widziałyśmy z siostrą, że nie jeden mężczyzna się za mamą ogląda.

Mama od razu miała więcej pozytywnej energii w sobie, która zarażała wszystkich dookoła. Cieszyłam się bardzo, że zrobiłyśmy akurat jej taki prezent na dzień matki bo był to prezent tylko dla niej.

Komentarze są wyłączone