Mój chłopak mięśniak i mój krem do twarzy

Mój chłopak mięśniak i mój krem do twarzy

Mam chłopaka, z którym jestem już dwa lata. Bardzo mi na nim zależy. On jest osobą, która dużo czasu ćwiczy. Chodzi na siłownię i tak dalej, taki typowy mięśniak, ale bardzo kochany.

Cera plus to mój krem

cera plusZażywa różne suplementy diety dla sportowców by uzupełniać swoją dietę w witaminy. Staramy się gotować zdrowo, bo on musi jeść dużo białka, by być silny. Najczęściej jest to kurczak z ryżem i tak dalej. Dzięki temu nie są nam potrzebne tabletki na wątrobę, bo jemy delikatnie, i nasza kuchnia nie opiewa w żadne fast foody, po których jest ciężko na żołądku. Czasami dobrze prowadzić takie wspólne zdrowe żywienie, bo po pierwsze-razem jest łatwiej, a po drugie, zawsze to ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie.Lubimy też kosmetyki dla dzieci, które są bardzo delikatne. Ja ostatnio też zaczęłam dbać o siebie bardziej. Na razie jeszcze nie widać efektów, bo dopiero zaczynam, ale wszystko przede mną. Kupiłam sobie krem cera plus dostosowany do mojej naczynkowej cery, której nie cierpię. Pękają mi naczynka strasznie, przez co mam nieestetyczne pajączki na twarzy w kolorze czerwieni. Kupiłam ten krem, aby temu zapobiec, by nie pojawiały się nowe. Bo wiadomo, że krem nie zamknie nam pękniętych już naczyń, to trzeba robić w salonach kosmetycznych dzięki zastosowaniu serii różnych zabiegów. Na to mnie na razie nie stać, no ale chociaż w ten sposób sobie pomogę, że nie pojawi mi się nic nowego na buzi. Druga sprawa, to fakt, że moje włosy potrzebują regeneracji więc zakupiłam l’biotica szampon na poprawę ich kondycji. To taki naprawczy szampon, który dodatkowo powoduje, że mniej włosów nam wypada.

To już w ogóle dla mnie bajka, bo nie wiem czemu, ale ostatnimi dniami tracę włosy garściami. Martwi mnie to, nie wiem skąd mi się to wzięło, dlatego przynajmniej teraz mam taki swój osobisty lek na tę dolegliwość i oby pomógł.

Więcej na stronie http://e-panaceum24.pl

Komentarze są wyłączone