Mój pomysł na otworzenie biura rachunkowego w Bydgoszczy

Mój pomysł na otworzenie biura rachunkowego w Bydgoszczy

No to jeszcze rok i rozpoczynam swoją karierę solową. Bydgoszcz to miasto w którym porządne biuro rachunkowe się jeszcze nie otworzyło. Przez dwa lata, takie doradztwo podatkowe jeszcze nie zostało wprowadzone, taki wspaniały system obsługi klienta, tak to wszystko będzie świetnie zinformatyzowane.

Biuro rachunkowe to mój biznes

biuro rachunkoweJa mam swoje plany ja doskonale wiem co zrobię po studiach! Będę miał biuro rachunkowe w Bydgoszczy, a to będzie świeży powiew młodości. Już to widzę, jak moje biuro rachunkowe będzie obsługiwane przez piękne panie, dla młodych przedsiębiorców. Biuro podatkowe, które nie tylko będzie świadczyło kompleksowe i fachowe usługi, ale też sama konwersacja z doradczynią będzie cieszyła oko każdego klienta. Wiem, że teraz biuro rachunkowe kojarzy się ze starszymi paniami z żywca wyciągniętego z pokoju nauczycielskiego z lat dziewięćdziesiątych. Dlatego moje biuro podatkowe będzie nie tylko profesjonalne, ale też zmysłowe. Widzę ile pięknych koleżanek studiuje ze mną rachunkowość i księgowość, dlatego te wszystkie koleżanki w swojej firmie zatrudnię. Z najładniejszą z najzdolniejszych w przyszłości założę spółkę cywilną. Ok, śmiejcie się, ale moje biuro rachunkowe w Bydgoszczy będzie merytorycznie roznosiło na atomy konkurencje, to już wiem teraz. Wiem też, że rozniosę konkurencję od strony estetycznej, a tego żaden doradztwo podatkowe w Bydgoszczy jeszcze nie posiada. Potencjał estetyczny w Bydgoszczy jest, biuro rachunkowe będzie już za dwa lata. Biznesplan już dawno mam napisany tylko czeka na realizację, na dotacje, na akceptację.

Tak, jako młody student od razu wiedziałem co w trawie piszczy i czego w Bydgoszczy brakuje. Moja mama mówiła, że nowe biuro rachunkowe w Bydgoszczy na pewno się przyda. Mojemu tacie się też podoba pomysł.

Więcej znajdziesz tutaj http://infopower.bydgoszcz.pl

Komentarze są wyłączone