Moja aranżacja spodobała się znajomym

Moja aranżacja spodobała się znajomym

Moja koleżanka poprosiła nie o pomoc. Ilona kupiła mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Ilona bardzo dobrze zarabia i zależało jej żeby jej mieszkanie było nowoczesne i bardzo ładnie się prezentowało. Ja od dłuższego czasu pracuję jako projektantka wnętrz i zajmuję się urządzaniem wnętrz.

Przygotowałam aranżację mieszkania

aranżacje wnętrz gdańskBardzo lubię swoją pracę. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które są dostępne na rynku. Sporo czytam i oglądam różne programy przeznaczone dla projektantów. Zapisuję się także na kursy i szkolenia żeby moi klienci byli zadowoleni z aranżacji, które dla nich przygotowuję. Ilona wiedziała jak pracuję i miała do mnie pełne zaufanie. Aranżacje wnętrz gdańsk były chętnie wybierane nie tylko przez zamożnych ale także biedniejszych klientów. Klienci w dzisiejszych czasach zdawali sobie sprawę, że lepiej zainwestować w fachowca, który przygotuje dobry projekt mieszkania, domu czy firmy żeby nie martwić się jak fachowcy wykonają swoją pracę. Kiedy przygotowałam dla Ilony projekt jej mieszkania byłam bardzo ciekawa jej reakcji. Sporo rozmawiałyśmy o tym jak jej mieszkanie ma wyglądać. Znałam gust Ilony i wiedziałam co jej się podoba ale nie byłam pewna, czy od razu zaakceptuje projekt który dla niej przygotowałam. Moja aranżacje jej nowego mieszkania bardzo jej się spodobała.Starałam się wykorzystać wszystkie jej sugestie. Mieszkanie ma być jej oazą i to ona musi się w nim dobrze czuć. Bardzo się ucieszyłam, że udało nam się tak sprawnie dogadać. 

Mieszkanie bardzo ładnie się prezentuje. Znajomi Ilony byli zachwyceni wyglądem mieszkania. Wiele osób prosiło ją o namiary do mnie. Dzięki temu projektowi udało mi się zdobyć sporo nowych klientów, z którymi rozpoczęłam już współpracę. 

Komentarze są wyłączone